Povezane vesti

Amerika, politika i Bajden: „Mnogo mi nedostaje moj prethodnik - kandidovaću se ponovo"

Amerika, politika i Bajden: „Mnogo mi nedostaje moj prethodnik - kandidovaću se ponovo"

BBC News 26.03.2021
Na konferenciji za novinare Bajden govorio o borbi protiv Kovida-19, granici sa Meksikom, o Severnoj Koreji, a napravio je i opasku na račun Donalda Trampa. Američki predsednik Džo Bajden je najveći deo prve konferencije za novinare otkako je preuzeo… »
Pukla bruka u Americi: Kamera snimila šta je Bajden imao napisano na papirima tokom prve konferencije za medije! (foto)

Pukla bruka u Americi: Kamera snimila šta je Bajden imao napisano na papirima tokom prve konferencije za medije! (foto)

Večernje novosti 26.03.2021
PREDSEDNIK SAD DŽo Bajden održao je juče u Beloj kući prvu zvaničnu konferenciju za medije otkako je preuzeo dužnost, a otkriveno je i šta je Bajden imao napisano na svojim papirima. Fotografije pokazuju da na papirima postoje brojevi pored lica i… »
Bajdenova prva zvanična preskonferencija: Pretnje Severnoj Koreji i obećanje 200 miliona vakcina

Bajdenova prva zvanična preskonferencija: Pretnje Severnoj Koreji i obećanje 200 miliona vakcina

Blic 26.03.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden u četvrtak je, na prvoj zvaničnoj konferenciji za novinare otkako je preuzeo dužnost, govorio o mnogim osetljivim pitanjima i problemima sa kojima se njegova administracija suočava. Bajden je najveći deo izlaganja… »
Ambiciozni bajdenov plan: Cilj je vakcinacija 200 miliona ljudi u prvih 100 dana

Ambiciozni bajdenov plan: Cilj je vakcinacija 200 miliona ljudi u prvih 100 dana

Blic 25.03.2021
Predsednik SAD Džo Bajden odredio je cilj da se 200 miliona ljudi vakciniše protiv kovida 19 u Americi u prvih 100 dana njegovog mandata. On je na prvoj samostalnoj konferenciji za novinare u Beloj kući u Vašingtonu obećao ekonomski napredak SAD… »

Vesti dana »