Повезане вести
Кина санкционисала Британце због оптужби да прогони Ујгуре
Нова 26.03.2021
Кинеске власти санкционисале су организације и појединце из Велике Британије због ширења "лажи и дезинформација" да се муслиманска мањина Ујгури муче и злостављају у западној провинцији Ксинџијанг. Кинеско министарство… »
Кина узвратила Великој Британији санкцијама и запретила: "Не идите даље погрешним путем, у супротном..."
Блиц 26.03.2021
Кина је замрзавањем имовине и забраном уласка у земљу санкционисала девет британских држављана и четири организације, међу којима је и неколико парламентарних посланика, а у одговору на санкције Лондона кинеским званичницима… »
Кина узвратила санкцијама Британији због ујгурског питања
Слободна Европа 26.03.2021
Кина је замрзавањем имовине и забраном уласка у земљу санкционирала деветеро британских држављана, међу којима је и неколико парламентарних заступника, у одговору на санкције службеног Лондона кинеским дужносницима раније ове… »
Кина увела узвратне санкције Британији због ујгурског питања
Ал Јазеера 26.03.2021
Под кинеским санкцијама је и одвјетник за људска права Геоффреи Нице, бивши тужитељ у процесу против Слободана Милошевића. Кина је замрзавањем имовине и забраном уласка у земљу санкционирала деветеро британских држављана… »
Вести дана »
НПС Крагујевац: ,,Дашићев и Вучићев град будућности на клизишту“
Глас Шумадије пре 12 минутајош 30 повезаних
Одборник Крени-промени Александар Јовановић: Група људи ми је отела телефон и претукла ме у Ћациленду
НИН пре 1 сатјош 18 повезаних
ТОК за Н1: Нико из МУП-а нас није обавестио о новим "скај" пакетима
Н1 Инфо пре 2 сатајош 12 повезаних
Вучић: ДР Конго може да буде подсахарски центар за сарадњу Србије са другим земљама
Бизнис.рс пре 1 сатјош 31 повезана





