Povezane vesti
Odabrana kompanija koja će narednih 13 godina naplaćivati karte: Da li je ovo kraj "Bus Plusa"?
Srbija danas 26.03.2021
Grad Beograd doneo je odluku da dodeli ugovor za eksploataciju i održavanje sistema za naplatu karata i upravljanje vozilima u javnom linijskom prevozu grupi ponuđača Kentkart koji je ponudio da taj posao radi za 8,79 milijardi dinara, sa PDV-om 10,55… »
Odabrana kompanija koja će narednih 13 godina naplaćivati karte Beograđanima: Ostaje li Bus plus?
Telegraf 26.03.2021
Kompanija koja je izabrana na tenderu vršiće prodaju karata i dopuna, izdavanje kartica i prateće usluge, kao i unapređenje postojećeg sistema, odnosno implementacija i unapređenje novog sistema. Odabrana je kompanija koja će narednih 13. godina vršiti… »
Ostaje li "Bus plus"? Sutra će biti poznato koja kompanija će naplaćivati karte u javnom gradskom prevozu do 2034. godine
Večernje novosti 26.03.2021
DA li će i narednih 13 godina "Bus plus", odnosno sadašnji Kentkart Southeast Europe d.o.o. Beograd, naplaćivati karte u javnom prevozu, znaće se sutra, kada ističe zakonski rok od 30 dana od otvaranja ponuda 25. februara za izbor ponuđača. Iz… »
Vesti dana »

Globalni potres: Najjači zemljotres na svetu u poslednjih 14 godina izazvao strah od cunamija širom sveta
Insajder pre 28 minutajoš 74 povezane

Gest vredan divljenja: Nakon utakmice fudbaleri Linkolna ostavili svlačionicu u perfektnom stanju
Danas pre 1 satjoš 39 povezanih

VIDEO: Prvi talasi cunamija već pogodili Aljasku i Havaje, u Japanu evakuisano dva miliona ljudi
Radio 021 pre 23 minutajoš 16 povezanih

VIDEO Šire se jezivi snimci zemljotresa na Kamčatki: Zemlja se tresla, more progutalo obalu
Nova pre 42 minutajoš 16 povezanih