Povezane vesti

Optimistični glasovi sa Marakane pred Portugal: "Verujem u Piksija, zna šta radi!"

Optimistični glasovi sa Marakane pred Portugal: "Verujem u Piksija, zna šta radi!"

Sportske.net 26.03.2021
Reprezentacija Srbije uspešno je započela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. "Orlovi" su savladali Republiku Irsku sa 3:2, a u intervjuu za Sport Klub sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela izneo je svoje impresije svega… »
Šok! Srbija ostala bez napadača noć pre utakmice! Povreda je bila jača, Piksiju osetno smanjen manevarski prostor!

Šok! Srbija ostala bez napadača noć pre utakmice! Povreda je bila jača, Piksiju osetno smanjen manevarski prostor!

Mondo 26.03.2021
Nije bilo govora o boljitku, vratio se u klub. Nije bilo govora o boljitku, vratio se u klub Dragan Stojković je iznenada ostao bez opcije u napadu. Đorđe Despotović napustio je Sportski centar Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi i nastaviće… »
Despotović povređen, Srbija bez jednog napadača

Despotović povređen, Srbija bez jednog napadača

Sportski žurnal 26.03.2021
Srpski fudbalski reprezentativac Đorđe Despotović napustio je kamp u Staroj Pazovi zbog povrede i neće biti na raspolaganju selektoru Draganu Stojkoviću za utakmice protiv Portugalije i Azerbejdžana. Kako je rečeno Tanjugu u FSS, napadač Rubina… »
Srbija ostala bez napadača: Despotović se vraća u Rusiju!

Srbija ostala bez napadača: Despotović se vraća u Rusiju!

Večernje novosti 26.03.2021
FUDBALER Rubina iz Kazanja Đorđe Despotović zbog povrede je morao da napusti reprezentaciju Srbije.K. Kako piše "Sport Klub" 29-godišnji napdač je veče pre utakmice sa Portugalom napustio trening centar u Staroj Pazovi i vraća se u Rusiju. Neda se… »
Loše vesti stižu iz pazove: Napadač napustio nacionalni tim zbog povrede!

Loše vesti stižu iz pazove: Napadač napustio nacionalni tim zbog povrede!

Hot sport 26.03.2021
Nekadašnji igrač Crvene zvezde je dobio dozvolu selektora za odlazak na lečenje. Zbog problema sa povredom, nakon preporuke medicinskog tima selekcije Srbije, Đorđe Despotović je napustio Staru Pazovu. Iskusni napadač se vraća u Rusiju gde će… »
Srbija – tim za portugaliju: Gudelj se vraća u 11, rekorder predvodi napad

Srbija – tim za portugaliju: Gudelj se vraća u 11, rekorder predvodi napad

Mozzart sport 26.03.2021
Lazoviću mesto po desnom boku. Selektor je najavio ofanzivu! Od prvog dana Dragan Stojković govori kako je njegov cilj da se Srbija pita na terenu za sve, bez obzira na snagu i ime rivala. U subotu uveče na Marakani (20.45) Orlovi će se suprotstaviti… »
Piksi ima jednog aduta manje pred Portugal!

Piksi ima jednog aduta manje pred Portugal!

Sportske.net 26.03.2021
Za sutrašnji okršaj sa Portugalom u drugom kolu kvalifikacija za Mundijal u Kataru, ali i za naredni meč sa Azerbejdžanom, reprezentacija Srbije u svom sastavu neće imati napadača ruskog Rubina Đorđa Despotovića. Kako je večeras preneo ''… »
Srbija sa napadačem manje: Despotović se zbog povrede vraća u Rusiju

Srbija sa napadačem manje: Despotović se zbog povrede vraća u Rusiju

Mozzart sport 26.03.2021
Napadač Rubina morao da napusti nacionalni tim. Nema sreće Đorđe Despotović kada je u pitanju debi za reprezentaciju Srbije. Nekoliko puta pozivao ga je Ljubiša Tumbaković, ali nije dobio priliku da upiše minute u dresu Orlova. Odlične igre u… »
Despotović napustio Staru Pazovu

Despotović napustio Staru Pazovu

Vesti online 26.03.2021
Povreda je bila jača – Đorđe Despotović napustio je Sportski centar Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi i nastaviće oporavak u Kazanju. Srpski reprezentativac došao je rovit na okupljanje. Imao je problema sa zglobom, najviše zbog teških… »
Santoš: Poštujemo Srbiju, ali došli smo da pobedimo

Santoš: Poštujemo Srbiju, ali došli smo da pobedimo

Dnevnik 26.03.2021
BEOGRAD: Imamo veliko poštovanje prema selekciji Srbije, ali ne i strah, došli smo u Beograd da pobedimo, izjavio je selektor fudbalske reprezentacije Portugalije Fernando Santoš. On je na konferenciji za medije izjavio da je analizirao igru Srbije i… »
Fernando Santoš pred meč sa Srbijom: ‘Imam veliko poštovanje prema Srbiji, ali ne i strah!’

Fernando Santoš pred meč sa Srbijom: ‘Imam veliko poštovanje prema Srbiji, ali ne i strah!’

Hot sport 26.03.2021
Trener Portugala Fernando Santoš pričao je sa novinarima pred meč sa Srbijom i naglasio je da poštuje protivnika i da neće biti lako. Reprezentacija Srbije dočekuje Portugal u subotu od 20 i 45 na stadionu ‘Rajko Mitić’ a selektor gostiju… »
Santoš: Očekujem opasan okršaj

Santoš: Očekujem opasan okršaj

N1 Info 26.03.2021
Reprezentacija Portugalije doputovala je u četvrtak u Beograd, a u petak su konferenciju za medije imao selektor Fernando Santoš. Srbija u subotu od 20:45 na stadionu „Rajko Mitić“ igra protiv Portugalije u drugom kolu kvalifikacija za Svetsko… »
"Srbi imaju prirodnu ambiciju!" Selektor Portugala analizirao igru "orlova" do sitnih detalja: Očekujem opasan okršaj!

"Srbi imaju prirodnu ambiciju!" Selektor Portugala analizirao igru "orlova" do sitnih detalja: Očekujem opasan okršaj!

Sportal blic 26.03.2021
u subotu na stadionu Rajko Mitić (20.45) gostuje ekipi , a iz njihovog tabora rekli su da će ući sa ogromnom željom da pobede. Iako napadački nisu blistali na startu kvalifikacija, jer su autogolom pobedili Azerbejdžan u Torinu, to nije poljuljalo… »
Santos pred Srbiju: Ovde nije reč o imperativu, već o želji, očekujem opasan okršaj

Santos pred Srbiju: Ovde nije reč o imperativu, već o želji, očekujem opasan okršaj

Mozzart sport 26.03.2021
"Imam veliko poštovanje prema njima, imamo ogromnu volju i vrlo smo motivisani za sutrašnji meč", kaže strateg Portugalaca. Portugalci Srbiju gledaju kao više nego ozbiljnog protivnika, ali će u sutrašnji meč na stadionu Rajko Mitić (20.45), kao… »
Samo ja znam kako mi je bilo: Piksi će zauvek pamtiti jedan meč i jedan udarac! (video)

Samo ja znam kako mi je bilo: Piksi će zauvek pamtiti jedan meč i jedan udarac! (video)

Mondo 26.03.2021
Svoj prvi gol u dresu nacionalnog tima Dragan Stojković Piksi dao je upravo protiv Portugala. Svoj prvi gol u dresu nacionalnog tima Dragan Stojković Piksi dao je upravo protiv Portugala. Srbija je svoj put ka Svetskom prvenstvu u Kataru 2022. godine… »
"Znam piksija, promenio je igru Srbije": Selektor Portugala pričao o Tadiću, ali i o "orlu" koji nije igrao protiv Irske

"Znam piksija, promenio je igru Srbije": Selektor Portugala pričao o Tadiću, ali i o "orlu" koji nije igrao protiv Irske

Mondo 26.03.2021
Fernando Santoš je upućen u kvalitete Srbije, ali veruje da će njegov tim stići do pobede. Fernando Santoš je upućen u kvalitete Srbije, ali veruje da će njegov tim stići do pobede. Fudbalska reprezentacija Portugala je poput Srbije uspešno… »
''Prštaće'' na ''Marakani'', Portugalci silno motivisani da pobede Srbiju!

''Prštaće'' na ''Marakani'', Portugalci silno motivisani da pobede Srbiju!

Sportske.net 26.03.2021
Selektor Portugala Fernando Santoš rekao je danas da poštuje fudbalsku reprezentaciju Srbije, ali da je se ne plaši pred duel kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. "Pratili smo i analizirali igru protivnika, koga izuzetno cenimo, ali smo došli da… »
Fernando Santoš pred duel sa "orlovima": Vrlo sam motivisan za meč, imam veliko poštovanje prema Srbiji, ali ne i strah

Fernando Santoš pred duel sa "orlovima": Vrlo sam motivisan za meč, imam veliko poštovanje prema Srbiji, ali ne i strah

Večernje novosti 26.03.2021
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Portugala Fernando Santoš je istakao da je upoznat sa kvalitetima Srbije, ali da je u Beograd došao da pobedi. Da li će to uspeti da ostvari teško je reći. Ipak, do trijumfa neće biti lako doći, jer je sa druge… »
Piksi se "zapimpovao" na treningu "orlova" pred Portugal, kako je počeo mogao je do sutra! Momci izgledaju "naoštreno", malo…

Piksi se "zapimpovao" na treningu "orlova" pred Portugal, kako je počeo mogao je do sutra! Momci izgledaju "naoštreno", malo…

Sportal blic 26.03.2021
odradili su danas trening na terenima FSS u Staroj Pazovi pred duel sa (subota 20.45) u 2. kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Osim standardnog zagrevanja i treninga, igrači su igrali i na male golove, a u jednom trenutku se selektor Dragan… »
Sale ilić "prodavao" fore na treningu, niko ne kupuje! Legendarni as oprobao je dribling sa mlađom gardom (video)

Sale ilić "prodavao" fore na treningu, niko ne kupuje! Legendarni as oprobao je dribling sa mlađom gardom (video)

Mondo 26.03.2021
Dobra atmosfera na treningu pred Portugal. Dobra atmosfera na treningu pred Portugal Fudbaleri Srbije predstavili su se novom selektoru, a svi zajendo i naciji, a već sutra ih čeka prvak Evrope, Portugal. Dragan Stojković i Aleksandar Mitrović… »
Piksi pred portugal: Sastav ne mogu da kažem, biće promena, ali napašćemo ih od starta

Piksi pred portugal: Sastav ne mogu da kažem, biće promena, ali napašćemo ih od starta

Večernje novosti 26.03.2021
PORTUGAL je jedna od najboljih, ako ne i najbolja ekipa u Evropi, koju veoma cenimo i poštujemo, ali verujemo da imamo kvalitet da im se suprostavimo, rekao je danas selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi. "U poslednja dva… »
Piksijeva zagonetka za Portugalce: Ja nisam na mukama

Piksijeva zagonetka za Portugalce: Ja nisam na mukama

Nova 26.03.2021
Fudbaleri Srbije protiv Portugalaca igraju meč 2. kola kvalifikacija za Mundijal, a Dragan Stojković Piksi obraća se tim povodom javnosti. Meč sa Portugalijom biće prenošen ekskluzivno na TV Nova S u subotu u 20.45, baš kao i meč protiv… »
Piksi i Mitrović: ‘Napašćemo Portugal, biće to lep dan za fudbal’ (video)

Piksi i Mitrović: ‘Napašćemo Portugal, biće to lep dan za fudbal’ (video)

Hot sport 26.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije pred sutrašnji meč sa Portugalom u borbi za Svetsko prvenstvo održala je zvaničnu konferenciju za medije. Selektor ‘Orlova’ Dragan Stojković Piksi i napadač Aleksandar Mitrović izneli su očekivanja pred… »
Aleksandar Mitrović: ‘Idealno bi bilo da pobedimo Portugal i da postignem gol’ (video)

Aleksandar Mitrović: ‘Idealno bi bilo da pobedimo Portugal i da postignem gol’ (video)

Hot sport 26.03.2021
Napadač Srbije Aleksandar Mitrović govorio je o predstojećem meču sa Portugalom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru. Sa velikom dozom samopouzdanja, posle dva gola Irskoj (3:2) na startu kvalifikacija, Mitrović je izrazio veliki respekt… »
Mitrović: Naša prednost timski duh, idemo na pobedu

Mitrović: Naša prednost timski duh, idemo na pobedu

Sportski žurnal 26.03.2021
Na utakmici protiv Irske Mitrović došao je do 38 pogodaka za reprezentaciju i na večnoj listi izjednačio se sa čuvenim Stjepanom Bobekom, a meč sa Portugalijom je prilika da postavi rekord. Fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović… »
"Ja da se bunim? To su gluposti!" Mitrović opet pokazao koliko je veliki, Srbija mu je iznad svega!

"Ja da se bunim? To su gluposti!" Mitrović opet pokazao koliko je veliki, Srbija mu je iznad svega!

Mondo 26.03.2021
Aleksandar Mitrović je i pred meč sa Portugalom pokazao kakav je patriota i istakao da mu ne smeta da sedi na klupi. Aleksandar Mitrović je i pred meč sa Portugalom pokazao kakav je patriota i istakao da mu ne smeta da sedi na klupi. Srbija je na… »
Stojković: Napašćemo Portugal, ne pada nam na pamet da se branimo

Stojković: Napašćemo Portugal, ne pada nam na pamet da se branimo

Danas 26.03.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da se njegova ekipa neće braniti i da će napasti Portugal u predstojećem meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. „Tačno je da smo u poslednja dva susreta izgubili od… »
Srbijo, napašćemo portugal, očekujte fajt! Piksi i Mitrović pucaju na pobedu - "Ne pada nam na pamet da se branimo!"

Srbijo, napašćemo portugal, očekujte fajt! Piksi i Mitrović pucaju na pobedu - "Ne pada nam na pamet da se branimo!"

Mondo 26.03.2021
Pratite uživo konferenciju za medije naše selekcije pred meč protiv Portugala. Pratite uživo konferenciju za medije naše selekcije pred meč protiv Portugala. Srbija je uspešno započela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022. godine pobedom protiv… »
“Nervira me halapljivi Ronaldo, možda nas Portugal potceni”

“Nervira me halapljivi Ronaldo, možda nas Portugal potceni”

Nova 26.03.2021
Akter sva tri velika jugoslovenska derbija, uvek zanimljivi Vlado Čapljić gost je novog izdanja našeg podcasta "Penâl" (petak, 16), i otvoreno je pričao o Partizanu, Srbiji, Piksiju, kvalifikacijama, Portugalu, Ronaldu... Bivši fudbaler… »
Trening ‘Orlova’ pred meč sa Portugalom: Dobra atmosfera uoči vrlo važne utakmice! (foto)

Trening ‘Orlova’ pred meč sa Portugalom: Dobra atmosfera uoči vrlo važne utakmice! (foto)

Hot sport 26.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije odradila je poslednji trening pred utakmicu sa Portugalom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru. Dva dana posle pobede nad Republikom Irskom (3:2) u taboru ‘Orlova’ vlada dobra atmosfera. FOTO: FSS To je i… »
Piksi nam je doneo poslednju pobedu protiv portugala: Šta Srbija sprema Ronaldu i da li je vreme za slavlje? (anketa)

Piksi nam je doneo poslednju pobedu protiv portugala: Šta Srbija sprema Ronaldu i da li je vreme za slavlje? (anketa)

Mondo 26.03.2021
Prošlo je čak 37 godina... Prošlo je čak 37 godina... Reprezentacija Srbije je uspešno započela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, a posle startne pobede sledi najveći izazov - Portugal! "Orlovi" će protiv šampiona Evrope pokušati da prvi put… »
Tip – tema: Piksi sprema zamku Ronaldu

Tip – tema: Piksi sprema zamku Ronaldu

Večernje novosti 26.03.2021
NEKA nova Srbija, sa novim selektorom, kreće novi ciklus kvalifikacija. Rečenica koju svako malo izvučemo iz foldera koji nosi naziv fudbalske reprezentacije, ponovo je aktuelna u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2022. u Kataru. Ovog puta, "orlove"… »

Vesti dana »