Povezane vesti
Diplomatski debakl Vučića u Evropskom parlamentu
Pravda 26.03.2021
Ubedljivom većinom glasova pomenute afere su ipak ostale u Izveštaju o napretku Srbije, od koje se traže ubedljiviji rezultati, kad je u pitanju istraga u važnim oblastima poput pravosuđa i slobode izražavanja. Srpskim vlastima se zamera i slab uspeh u… »
Od RTS se traži da objavi izveštaj Evropskog parlamenta u celini
Slobodna Evropa 26.03.2021
Predsedništvo opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) tražilo je od direktora i glavnog i odgovornog urednika RTS-a Dragana Bujoševića i Nenada Stefanovića da se u centralnom TV-dnevniku Radio-televizije Srbije (RTS), građanima Srbije predstavi… »
Fajon: Srbija ima još mnogo posla na putu ka članstvu u EU
N1 Info 26.03.2021
Evroposlanica Tanja Fajon je rekla, nakon usvajanja Izveštaja o napretku Srbije u Evropskom parlamentu, da je pred našom zemljom još mnogo posla pre ulaska u Evropsku uniju. Fajon, koja je u timu poslanika EP koji će posredovati u međustranačkom dijalogu… »
Fajon za Nova.rs: Srbija sa kriminalom ne može u EU
Nova 26.03.2021
Evroposlanica Tanja Fajon za Nova.rs je rekla, nakon usvajanja Izveštaja o napretku Srbije u Evropskom parlamentu, da je pred našom zemljom još mnogo posla pre ulaska u Evropsku uniju. Fajon koja je u timu poslanika EP koji će posredovati u… »
Vesti dana »
Novosađani u oktobru imali platu 125.000 dinara, polovina zaposlenih zaradila 86.000
NoviSad.com pre 5 satijoš 47 povezanih
Sneg i niske temperature u Srbiji: Upozorenja RHMZ i najave hladne zime početkom 2026.
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 47 povezanih
Vučić: Novi savski most će biti otvoren do kraja marta 2027. godine
Bloomberg Adria pre 7 satijoš 34 povezane






