Povezane vesti

“Branislave stoko!” – Lečić dočekan pogrdnim rečima

“Branislave stoko!” – Lečić dočekan pogrdnim rečima

Nova 26.03.2021
Glumac Branislav Lečić stigao je u policijsku stanicu 29. novembar gde bi trebalo da da izjavu u svojstvu građanina povodom navoda glumice Danijele Štajnfeld, koja ga je nedavno optužila za silovanje. Jedan od prolaznika dobacio je Lečiću pogrdne… »
Lečić stigao u policiju: Evo šta je glumac rekao pre informativnog razgovora (foto/video)

Lečić stigao u policiju: Evo šta je glumac rekao pre informativnog razgovora (foto/video)

Večernje novosti 26.03.2021
BRANISLAV Lečić upravo je, u pratnji svog advokata, stigao u policijsku stanicu na informativni razgovor povodom optužbe Danijele Štajnfeld da ju je silovao. - Srećemo se prvi put posle ove optužbe koja se pojavila, i evo prilike da ja dam svoju… »
Lečić sa advokatom stigao u policiju na informativni razgovor: Spreman sam na sve

Lečić sa advokatom stigao u policiju na informativni razgovor: Spreman sam na sve

Sputnik 26.03.2021
Glumac Branislav Lečić stigao je u pratnji advokata u Policijsku stanicu „29. novembar“, gde bi trebalo da da iskaz u vezi sa tvrdnjama koleginice Danijele Štajnfeld da ju je silovao 2012. godine. Lečić je pre ulaska u zgradu pozdravio novinare… »

Vesti dana »