Povezane vesti

Mirko i Bojana zakazali VENČANJE? Goca otkrila sve DETALJE!

Mirko i Bojana zakazali VENČANJE? Goca otkrila sve DETALJE!

Svet & Skandal 26.03.2021
Sin Goce Božinovske, Mirko Šijan, i njegova izabranica Bojana Rodić će za nekoliko meseci postati roditelji, a pevačica je sada progovorila o svadbi svog naslednika. Naime, Goca je istakla da se neizmerno raduje što će postati baka i otkrila da li… »
Ne planiraju svadbu, ali biće venčanja! Goca Božinovska progovorila o Šijanu i Rodićki, otkrila šta se promenilo u…

Ne planiraju svadbu, ali biće venčanja! Goca Božinovska progovorila o Šijanu i Rodićki, otkrila šta se promenilo u…

Kurir 26.03.2021
Pevačica Goca Božinovska 2021. godinu započela je lepim vestima. Za nekoliko meseci postaće baka, jer izabranica njenog sina, Mirka Šijana, Bojana Rodić je u drugom stanju. - Ja sam uzbuđena od januara, tada sam saznala. I srećna, i uzbuđena, i… »
"Oni rade po svom": Goca Božinovska o venčanju Mirka i Bojane, imenu bebe, ali i onome što se promenilo u njihovom domu

"Oni rade po svom": Goca Božinovska o venčanju Mirka i Bojane, imenu bebe, ali i onome što se promenilo u njihovom domu

Blic 26.03.2021
Pevačica Goca Božinovska presrećna je što postaje baka, a njen sin Mirko Šijan i njegova izabranica Bojana Rodić pre nekoliko dana su otkrili da će dobiti dečaka. - Ja sam uzbuđena od januara, tada sam saznala. I srećna, i uzbuđena, i radosna… »

Vesti dana »