Повезане вести
Влада Црне Горе тражи помоћ ЕУ-а како би смањила кинески утјецај
Ал Јазеера 26.03.2021
Црна Гора је 2014. позајмила од кинеске банке новац за изградњу прве од три дионице аутопута која води од Бара до границе са Србијом. Европска унија требала би помоћи Црној Гори да исплати милијарду еура кредита кинеској Ексим… »
Абазовић поново тражи помоћ ЕУ за отплату кинеског кредита
Нови магазин 26.03.2021
Потпредседник црногорске владе Дритан Абазовић поново је данас затражио помоћ Европске уније за отплату кредита кинеској Ексим банци, узетог за прву деоницу ауто-пута Бар-Бољари и додао да нема ништа против Пекинга. "Никаквог… »
Вести дана »

Послат хитан апел грађанима Сремске Митровице: Позивају се да дају крв повређеним суграђанима
Телеграф пре 1 сатјош 117 повезаних

Градска управа Крагујевца: Није издата сагласност за постављање луна парка
Прессек пре 1 сатјош 19 повезаних

"Најхладнија зима у последњих 20 година" Метеоролог упозорава: Ово није михољско лето, температура иде на +25 а онда...
Ало пре 3 сатајош 29 повезаних

МАПА Путин преко Србије иде на састанак са Трампом? Руски председник тражи заобилазни пут ка Будимпешти, ову су све опције које има на столу
Нова пре 3 сатајош 23 повезане

План САД за деескалацију стања у БиХ: У Додикову независну РС не верује више нико, па ни он сам
Бета пре 58 минутајош 22 повезане