Povezane vesti

Oglasio se bogić Bogićević: Neopozivo sam povukao svoju kandidaturu za gradonačelnika! Današnje glasanje je suvišno

Oglasio se bogić Bogićević: Neopozivo sam povukao svoju kandidaturu za gradonačelnika! Današnje glasanje je suvišno

Kurir 26.03.2021
Bogić Bogićević poslao je pismo novoizabranom predsednku Gradskog Veća Grada Sarajeva Jasminu Ademoviću, u kojem je naglasio da neće odustati od povlačenja svoje kandidature za gradonačelnika prestonice BiH i da je glasnje o njegovom izboru danas… »
Bogić Bogićević: Moje povlačenje je bilo neopozivo

Bogić Bogićević: Moje povlačenje je bilo neopozivo

Al Jazeera 26.03.2021
Nisam pristao da ostanem kandidat, pa nisam ni mogao biti izabran za gradonačelnika Sarajeva, poručio je Bogić Bogićević, koji je 24. marta neopozivo povukao svoju kandidaturu. Bogić Bogićević je novoizabranom predsjednku Gradskog vijeća Grada… »
Bogićević izabran za gradonačelnika Sarajeva, ali neće prihvatiti funkciju

Bogićević izabran za gradonačelnika Sarajeva, ali neće prihvatiti funkciju

N1 Info 26.03.2021
Gradsko veće Sarajeva je jednoglasno izabralo Bogića Bogićevića za gradonačelnika glavnog grada Bosne i Hercegovine, ali je on nešto kasnije obavestio predsednika Veća Jasmina Ademovića da nije odustao od odluke da ne prihvata tu funkciju. On je… »
Čovek koji je slobi rekao "ne": Srbin koji je odbio kule i gradove, nazivali ga izdajnikom - sada staje na čelo Sarajeva

Čovek koji je slobi rekao "ne": Srbin koji je odbio kule i gradove, nazivali ga izdajnikom - sada staje na čelo Sarajeva

Mondo 26.03.2021
U Bosni i Hercegovini su ga smatrali patriotom, “čovekom koji je Miloševiću rekao ne”, a u Srbiji je 1991, naročito u režimskim medijima, označavan izdajnikom, “Srbinom koji je glasao protiv”. U Bosni i Hercegovini su ga smatrali patriotom… »
Sarajevo na ivici nerava zbog bogića bogićevića: Jednoglasno ga izabrali za gradonačelnika, a i dalje ćuti i ne oglašava…

Sarajevo na ivici nerava zbog bogića bogićevića: Jednoglasno ga izabrali za gradonačelnika, a i dalje ćuti i ne oglašava…

Kurir 26.03.2021
Bogić Bogićević (67), koji je ranije danas jednoglaso u Gradskom veću Sarajeva izabran za gradonačelnika tog grada, nije potvrdio da li će prihvatiti fnkciju. To je za sarajevski portal Klix rekao predsednik Kluba Naroda i pravde u Gradskom veću… »

Vesti dana »