Povezane vesti

Izbodeni vozač laste za Kurir otkriva trenutke horora iz autobusa! Skuvao sam mu kafu i zaspao, pomahnitali napadač je…

Izbodeni vozač laste za Kurir otkriva trenutke horora iz autobusa! Skuvao sam mu kafu i zaspao, pomahnitali napadač je…

Kurir 26.03.2021
Sedeo sam na pomoćnom sedištu u autobusu i odmarao sam. Dok sam spavao osetio sam da me dečko ubada nožem, to je bio manji kuhinjski nož. Ko zna šta bi se desilo da je nož bio veći ili da je napao kolegu koji je vozio brzinom od oko 100 na sat… »
Dramatična ispovest ranjenog vozača "laste": "Zaspao sam i osetio da me neko ubada! Svi bi bili mrtvi da je..."

Dramatična ispovest ranjenog vozača "laste": "Zaspao sam i osetio da me neko ubada! Svi bi bili mrtvi da je..."

Mondo 26.03.2021
U putničkom autobusu prevoznika “Lasta” koji je saobraćao na relaciji Dortmund-Beograd, dogodio se strašan napad jednog muškarca na vozača. U putničkom autobusu prevoznika “Lasta” koji je saobraćao na relaciji Dortmund-Beograd, dogodio se… »
Izbodeni vozač Laste se vratio U Beograd: Direktor otkrio jezive detalje napada pomahnitalog mladića u srpskom autobusu

Izbodeni vozač Laste se vratio U Beograd: Direktor otkrio jezive detalje napada pomahnitalog mladića u srpskom autobusu

Kurir 26.03.2021
Vozač autobusa "Lasta" koji je u noći između srede i četvrtka u Austriji izboden tokom vožnje oporavlja se i otpušten je na kućno lečenje, saznaje Kurir. Kako nam je potvrdio Vladan Sekulić, direktor preduzeća "Lasta", vozač se vratio u… »

Vesti dana »