Povezane vesti

"Ja sam MVP!" - čoveče, jesi čuo za Jokića!? Harden u epizodi "hvalite me usta moja"

"Ja sam MVP!" - čoveče, jesi čuo za Jokića!? Harden u epizodi "hvalite me usta moja"

Mondo 27.03.2021
Svi ćute, samo Harden priča... Svi ćute, samo Harden priča... Ko će osvojiti nagradu za najkorisnijeg košarkaša NBA lige? Mnogi misle da je to Nikola Jokić, ali sa tim se ne bi složio Džejms Harden... Govoreći posle pobede Bruklina nad… »
Jokić ponovo fantastičan, Bogdanović 11 poena

Jokić ponovo fantastičan, Bogdanović 11 poena

Sportski žurnal 27.03.2021
Srpski centar postigao je 37 poena, uz devet asistencija i šest skokova, za 41 minut na parketu. Košarkaši Denvera savladali su NJu Orleans u NBA ligi sa 113:108, uz novu fantastičnu partiju Nikole Jokića. Srpski centar postigao je 37 poena, uz devet… »
Atlanta ubedljiva, Bogdan solidan: Hoksi lako izašli na kraj sa Golden Stejtom! (video)

Atlanta ubedljiva, Bogdan solidan: Hoksi lako izašli na kraj sa Golden Stejtom! (video)

Hot sport 27.03.2021
Košarkaši Atlanta Hoksa pobedili su Golden Stejt Voriorse rezultatom 124:108. Solidan doprinos trijumfu Hoksa dao je Bogdan Bogdanović kao starter sa 11 poena, pet asistencija i po jednim skokom, ukradenom i izgubljenom loptom. Bogi buckets >>>… »
Bogi opet u „dve cifre“, Dončić i Bobi propustili Pejserse

Bogi opet u „dve cifre“, Dončić i Bobi propustili Pejserse

N1 Info 27.03.2021
Atlanta Hoksi su dobili Golden Stejt Voriorse 124:108 u noći između petka i subote, dok je Dalas poražen od Indijane. Los Anđeles Lejkersi su prekinuli niz poraza i dobili su Klivlend Kavalirse bez Lebrona Džejmsa i Entonija Dejvisa. Prva figura… »
Solidno veče bogdanovića: Hoksi slavili protiv Voriorsa, Srbin dvocifren!

Solidno veče bogdanovića: Hoksi slavili protiv Voriorsa, Srbin dvocifren!

Večernje novosti 27.03.2021
KOŠARKAŠI Atlanta Hoksa pobedili su Golden Stejt Voriorse 124:108 u NBA ligi. Solidno veče imao je Bogdan Bogdanović sa 11 poena. Uz to imao je pet asistencija i skok, ukratenu i izgubljenu loptu. Bogdan se nije "proslavio" večeras sa distance, ali… »
Bogdan dobio novu ulogu, ATLANTA odmah pobedila: Nema ništa od trejda, tim ima velike planove za Srbina!

Bogdan dobio novu ulogu, ATLANTA odmah pobedila: Nema ništa od trejda, tim ima velike planove za Srbina!

Mondo 27.03.2021
Pričalo se da će biti draftovan, a umesto toga Bogdan Bogdanović se našao u statnoj petorci. Pričalo se da će biti draftovan, a umesto toga Bogdan Bogdanović se našao u statnoj petorci Bogdan Bogdanović nije otišao iz Atlante, a sasvim je jasno… »
Bogdanović fintom izbacio dva igrača Voriorsa sa terena VIDEO

Bogdanović fintom izbacio dva igrača Voriorsa sa terena VIDEO

Nova 27.03.2021
Atlanta (23-22) je savladala Golden Stejt Voriorse (22-24) sa 124:108, a još jednom je mnogo odgovornosti na sebe preuzeo mladi Džon Kolins. On je stigao do 38 poena, što mu je rekord karijere, nakon što je četiri puta uspevao da postigne po 35… »

Vesti dana »