Povezane vesti
Obradović (Dveri): Predlog zakona o istopolnim zajednicama protivustavan
Danas 27.03.2021
Predsednik pokreta „Dveri“ Boško Obradović ocenio je danas da se o predlozima zakona o istopolnim zajednicama ne može voditi dijalog, zato što su „protivustavni“, zbog čega je pozvao ministarku za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordanu… »
Za Boška Obradovića su gej brakovi – protivustavni
Nova 27.03.2021
Predsednik pokreta "Dveri" Boško Obradović ocenio je danas da se o predlozima zakona o istopolnim zajednicama ne može voditi dijalog, zato što su "protivustavni", zbog čega je pozvao ministarku za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordanu… »
Vesti dana »

"Gađani su flašama sa zaleđenom vodom": Dačić: Sinoć povređeno je 75 policijskih službenika, privedeno 114 osoba (video)
Blic pre 21 minutajoš 138 povezanih

Komandir Repac ponovo u akciji: Ovako je pretio građanima pre nego što je Žandarmerija krenula u juriš
Nova pre 31 minutajoš 59 povezanih

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge i pada nadstrešnice
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

Zapadni mediji: Govor tela Putina i Trampa bio je „daleko od hladnog“
Sputnik pre 20 minutajoš 53 povezane