Povezane vesti

Milanović poručio Pupovcu: Kamčio si nekretnine za sebe

Milanović poručio Pupovcu: Kamčio si nekretnine za sebe

Nova 27.03.2021
Zoran Milanović na Fejsbuku je objavio novi žestok napad na zvaničnika SDSS-a Milorada Pupovca. Milanovićev status prenosimo u celosti: “Očekivano, nakon urgentnih konsultacija sa svojim principalom plačibaba Pupovac, ustreptao do ganuća, uz tihu… »
"Objavi sve poruke, čik ako smeš": Milanović odgovorio Pupovcu, nazvao ga plačibabom: Ja bih se na tvom mestu, figurativno…

"Objavi sve poruke, čik ako smeš": Milanović odgovorio Pupovcu, nazvao ga plačibabom: Ja bih se na tvom mestu, figurativno…

Blic 27.03.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović objavom na Fejsbuju reagovao je na pres konferenciju predsednika SDSS-a Milorada Pupovca koji ga je, reagujući na njegove prethodne prozivke zbog sukoba imenovanja predsednika Vrhovnog suda, optužio za vršenje… »
Pupovac opleo po Milanoviću: Koristi jezik ekstremne desnice

Pupovac opleo po Milanoviću: Koristi jezik ekstremne desnice

Nova 27.03.2021
Milorad Pupovac je zbog jučerašnjih izjava Zorana Milanovića sazvao konferenciju za medije. “Jučerašnji verbalni ispad predsednika Republike Hrvatske povod je konferenciji za novinare na kojoj će se javnosti obratiti predsednik SDSS-a i saborski… »
Pupovac poručio: Ove poruke mi je slao Milanović

Pupovac poručio: Ove poruke mi je slao Milanović

Nova 27.03.2021
Milorad Pupovac je zbog jučerašnjih izjava Zorana Milanovića sazvao konferenciju za medije. Pre konferencije Pupovac je na Fejsbuku objavio poruke koje mu je, kako kaže, poslao Milanović. Objavio je skrinšot poruka sa Vatcapa. “Juče je Zoran… »
"Krši ustav, psuje, laže,: Preti..." Pupovac nakon napada Milanovića: Kad govori decu treba sklanjati od TV-a

"Krši ustav, psuje, laže,: Preti..." Pupovac nakon napada Milanovića: Kad govori decu treba sklanjati od TV-a

Blic 27.03.2021
Hrvatski poslanik i predsednik SDSS-a Milorad Pupovac održao je konferenciju za novinare povodom "jučerašnjeg verbalnog ispada hrvatskog predsednika Zorana Milanovića". - Neposredno pre ovog obraćanja na Fejsbuk sam okačio objavu i priložio… »
Zaratili Milanović i Pupovac: Skandalozna prepiska lidera SDSS i predsednika: "Srbi će da procvetaju kad se reše tebe i…

Zaratili Milanović i Pupovac: Skandalozna prepiska lidera SDSS i predsednika: "Srbi će da procvetaju kad se reše tebe i…

Blic 27.03.2021
Hrvatski poslanik i predsednik SDSS-a Milorad Pupovac u subotu je, uoči pres konferencije koju je sazvao kako bi odgovorio na teške reči koje mu je u petak uveče uputio predsednik Zoran Milanović, na Fejsbuku objavio skrinšotove poruka za koje tvrdi… »

Vesti dana »