Povezane vesti

Saša Obradović utučen od bola: "Otišla je moja najveća podrška"

Saša Obradović utučen od bola: "Otišla je moja najveća podrška"

Sportske.net 27.03.2021
Nekadašnjem treneru Crvene zvezde Saši Obradoviću danas je preminula majka od posledica virusa COVID-19, što je poznati košarkaški stručnjak podelio na društvenim mrežama. Obradović je i sam bolovao od opakog virusa gde je bio smešten na… »
‘Otišao je moj heroj!’: Bivši trener crveno-belih slomljen, Obradović saopštio tužne vestii!

‘Otišao je moj heroj!’: Bivši trener crveno-belih slomljen, Obradović saopštio tužne vestii!

Hot sport 27.03.2021
Bivši trener crveno-belih podelio je tužne vesti… Legendendarni as kluba s Malog Kalemegdana je uspeo da dobije bitku sa koronavirusom, ali njegova majka nažalost nije uspela da se izbori sa ovom opakom bolešću. Obradović se emotivnom porukom na… »
“Otišla je moja mama, najveći heroj i podrška”: Majka Saše Obradovića preminula od posledica korone

“Otišla je moja mama, najveći heroj i podrška”: Majka Saše Obradovića preminula od posledica korone

Vesti online 27.03.2021
Košarkaški trener Saša Obradović doživeo je porodičnu tragediju pošto mu je preminula majka Slađana od posledica koronavirusa i to nakon što su se njih dvoje zajedno borili protiv opake bolesti. Čuveni stručnjak se uspešno oporavio, ali… »
Saša Obradović saopštio tužne vesti: Otišao je moj heroj

Saša Obradović saopštio tužne vesti: Otišao je moj heroj

Nova 27.03.2021
Saša Obradović, legendarni košarkaš i doskorašnji trener Crvene zvezde, saopštio je da mu je preminula majka. Obradovićeva majka je boravila na bolničkom lečenju od koronavirusa od prvih dana marta, a njeno stanje je od samog prijema bilo… »
"Otišla je moja najveća podrška, moj heroj": Ogromna tuga u domu Saše Obradovića, trener skrhan

"Otišla je moja najveća podrška, moj heroj": Ogromna tuga u domu Saše Obradovića, trener skrhan

Večernje novosti 27.03.2021
BIVŠEM trener Crvene zvezde Saši Obradoviću preminula je majka. Legenda crveno-belih je uspeo da dobije bitku sa virusom korona, ali njegova majka nažalost nije uspela da se izbori sa opakim virusom. Obradović se emotivnom porukom na Tviter nalogu… »

Vesti dana »