Povezane vesti

Miloradov rođak u šoku zbog tragedije: "Jutros smo pili kafu, šalili se, i dete je bilo tu"

Miloradov rođak u šoku zbog tragedije: "Jutros smo pili kafu, šalili se, i dete je bilo tu"

Telegraf 27.03.2021
Ujutro smo ustali, došao je kod nas, popili smo kafu i sin njegov je bio i šurak moj, priča rođak tragično stradalog Milorada. Komšije Milorada A. (45) iz sela Tešica kod Aleksinca, koji je danas poginuo spasavajući osmogodišnje dete ručne… »
Moja majka mu je držala glavu! Hitna pomoć, aparati - nije vredelo: Jezive scene nakon eksplozije ručne bombe u kući!

Moja majka mu je držala glavu! Hitna pomoć, aparati - nije vredelo: Jezive scene nakon eksplozije ručne bombe u kući!

Mondo 27.03.2021
Detalji horora iz sela Tešica kod Aleksinca. Detalji horora iz sela Tešica kod Aleksinca. "Unosili smo neki krevet u sobu gde je živeo njegov brat. Milorad je ostao da usisa prašinu, a ja sam otišao do prodavnice. Pet minuta nije prošlo, a zovu nas… »
Potresna ispovest majke stradalog Milorada: "Čula sam eksploziju, uzeo je bombu da zaštiti dete"

Potresna ispovest majke stradalog Milorada: "Čula sam eksploziju, uzeo je bombu da zaštiti dete"

Telegraf 27.03.2021
"Dete je pobeglo u kuhinju, a on je zadržao bombu na stomaku i raznela ga je", priča Miloradova majka Cveta. Milorad A. (45) poginuo je danas u selu Tešica kod Aleksinca kada je eksplodirala ručna bomba u kući njegovog pokojnog brata. U trenutku… »
Komšije u neverici: Dečak se igrao bombom, Milorad žrtvovao život da spasi život sinu

Komšije u neverici: Dečak se igrao bombom, Milorad žrtvovao život da spasi život sinu

Večernje novosti 27.03.2021
- Svi smo bili šokirani kada smo čuli za nesreću. Ne možemo da verujemo da je to izazvao dečak koji je bio vrlo poslušan - pričaju meštani sela Tešica kod Aleksinca, gde je danas došlo do tragedije kada je Milorad A. (45) poginuo prilikom… »

Vesti dana »