Povezane vesti

Ispovest čoveka koji je pronašao telo dečaka iz Nevesinja: Mislio sam da je živ, srce mi je zaigralo

Ispovest čoveka koji je pronašao telo dečaka iz Nevesinja: Mislio sam da je živ, srce mi je zaigralo

Kurir 27.03.2021
Posle opsežne potrage, telo dečaka V.S. (10) iz Nevesinja pronađeno je danas u potoku u šumi sedam do osam kilometara od njegove kuće. Jedan od mnogobrojnih učesnika potrage rekao je da su dečaka pronašli kako leži u plitkom potoku i da je na… »
"Mislio sam da je živ, srce mi je zaigralo" Ispovest čoveka koji je pronašao telo malog Vukašina

"Mislio sam da je živ, srce mi je zaigralo" Ispovest čoveka koji je pronašao telo malog Vukašina

Večernje novosti 27.03.2021
NAKON opsežne potrage, beživotno telo jedanaestogodišnjeg Vukašina Samardžije iz Nevesinja pronađeno je danas u potoku u šumi sedam do osam kilometara od dečakove kuće. Jedan od mnogobrojnih učesnika potrage rekao je da su dečaka pronašli kako… »
"Na trenutak sam pomislio da je živ" Jedan od šestorice meštana opisao trenutak kada su pronašli Vukašinovo telo

"Na trenutak sam pomislio da je živ" Jedan od šestorice meštana opisao trenutak kada su pronašli Vukašinovo telo

Blic 27.03.2021
Telo desetogodišnjeg dečaka Vukašina Samardžije iz Nevesinja pronašlo je šest meštana na lokacija Ljubovića bara prema jezeru Alagovac, a jedan od njih otkriva kako je izgledala potraga. - Područje koji smo dobili da pretresemo bio je otprilike… »
"Na trenutak sam pomislio da je živ, srce mi je zaigralo": Ispovest čoveka koji je našao Vukašina

"Na trenutak sam pomislio da je živ, srce mi je zaigralo": Ispovest čoveka koji je našao Vukašina

Telegraf 27.03.2021
- Čovek koji ga je prvi video je kleknuo pored njega i opipao mu puls ali je po boji i ukočenosti bilo jasno da dečak već mnogo sati nije živ - napisao je između ostalog jedan od ljudi koji su pronašli beživotno telo dečaka. Nakon opsežne… »
Pronadjeno telo nestalog dečaka iz Nevesinja

Pronadjeno telo nestalog dečaka iz Nevesinja

Novi magazin 27.03.2021
Telo nestalog desetogodišnjeg dečaka iz Nevesinja Vukašina Samardžije pronadjeno je danas u potoku u šumi, udaljenom oko osam kilometara od porodične kuće, potvrdjeno je u Okružnom tužilaštvu Trebinje. U Tužilaštvu su naveli da za sada ne mogu… »
Pronađeno telo nestalog desetogodišnjeg dečaka iz Nevesinja

Pronađeno telo nestalog desetogodišnjeg dečaka iz Nevesinja

N1 Info 27.03.2021
Telo nestalog desetogodišnjeg dečaka iz Nevesinja, Vukašina Samardžije, pronađeno je u potoku u šumi, udaljenom oko osam kilometara od porodične kuće, potvrđeno je u Okružnom tužilaštvu Trebinje. U Tužilaštvu su naveli da za sada ne mogu… »
Pronađen u šumi, nekoliko kilometara od kuće: Na telu malog Vukašina nema tragova nasilja, sutra obdukcija

Pronađen u šumi, nekoliko kilometara od kuće: Na telu malog Vukašina nema tragova nasilja, sutra obdukcija

Blic 27.03.2021
Uzrok smrti desetogodišnjeg Vukašina Samardžije iz Nevesinja biće poznat nakon obdukcije, a uviđajem je utvrđeno da na dečakovom telu nema tragova nasilja, rečeno je Srni u Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju nakon završetka uviđaja. - Kod… »
Na telu malog Vukašina nema tragova nasilja: Našli su ga u potoku, naložena je obdukcija

Na telu malog Vukašina nema tragova nasilja: Našli su ga u potoku, naložena je obdukcija

Telegraf 27.03.2021
Telo je pronađeno na lokaciji Ljubovića bara prema jezeru Alagovac. Uzrok smrti jedanaestogodišnjeg Vukašina Samardžije iz Nevesinja, čije telo je danas pronađeno, biće poznat nakon obdukcije, a uviđajem je utvrđeno da na dečakovom telu nema… »

Vesti dana »