Povezane vesti

Verbalni rat Milanovića i Pupovca

Verbalni rat Milanovića i Pupovca

Novi magazin 27.03.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović i predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorad Pupovac ušli su danas u verbalni rat i razmenili oštre reči, a zastupnik u hrvatskom Saboru objavio i privatne poruke koje mu je slao šef države… »
Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: "Ja bih se na tvom mestu ubio"

Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: "Ja bih se na tvom mestu ubio"

Telegraf 27.03.2021
Šef SDSS-a objavio je poruke za koje tvrdi da ih je poslao predsednik Republike Zoran Milanović. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izneo je niz uvreda na račun predsednika SDSS-a Milorada Pupovca, koji je prethodno objavio optužbe i uvredljive… »
Pupovac odgovorio na uvrede Milanovića

Pupovac odgovorio na uvrede Milanovića

RTV 27.03.2021
ZAGREB - Polemika između, Zorana Milanovića i Andreja Plenkovića o kandidatu za predsednika Vrhovnog suda Hrvatske i poruke da HDZ neće podržati kandidata za predsednika, proširila se i na predsednika SDS S, članice vladajuće koalicije Milorada… »
Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: Ja bih se na tvom mestu ubio

Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: Ja bih se na tvom mestu ubio

Vesti online 27.03.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izneo je niz uvreda na račun predsednika SDSS-a Milorada Pupovca, koji je prethodno objavio optužbe i uvredljive poruke sa Vocapa za koje tvrdi da mu je slao šef države, tokom javne polemike o imenovanju… »
Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: Ja bih se na tvom mestu ubio

Pupovac objavio uvredljive poruke hrvatskog predsednika: Ja bih se na tvom mestu ubio

RTS 27.03.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izneo je niz uvreda na račun predsednika SDSS-a Milorada Pupovca, koji je prethodno objavio optužbe i uvredljive poruke sa Votsapa za koje tvrdi da mu je slao šef države, tokom javne polemike o imenovanju… »
Milanović odgovorio pupovcu: Plačibabo, objavi sve poruke ako smeš! Ja bih se na tvom mestu, figurativno, ubio!

Milanović odgovorio pupovcu: Plačibabo, objavi sve poruke ako smeš! Ja bih se na tvom mestu, figurativno, ubio!

Kurir 27.03.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović oglasio se na Fejsbuku nakon konferencije predsednika SDSS-a Milorada Pupovca koji ga je, reagujući na njegove prethodne prozivke zbog sukoba imenovanja predsednika Vrhovnog suda, optužio za vršenje pritiska… »
Milanović pupovca nazvao plačibabom: "Crni Milorade, ja bih se na tvom mestu, figurativno ubio"

Milanović pupovca nazvao plačibabom: "Crni Milorade, ja bih se na tvom mestu, figurativno ubio"

Večernje novosti 27.03.2021
NAKON što se Pupovac dva puta rasplakao pred novinarima reagovao je ponovo Zoran Milanović i nazvao ga 'plačibabom'. - Nastavlja plačibaba Pupovac, uz tihu slutnju suza, sa lažima i teškim glupostima. Zaziva, blagoš nama i Radu Končara, heroja… »
Sram te bilo, jadniče: Pupovac objavio skandalozne poruke koje mu je uputio predsednik Milanović

Sram te bilo, jadniče: Pupovac objavio skandalozne poruke koje mu je uputio predsednik Milanović

Kurir 27.03.2021
U subotu, uoči konferencije za novinare koju je sazvao da odgovori na teške reči koje mu je u subotu uveče uputio predsednik Republike Hrvatske Zoran Milanović, poslanik SDSS-a i predsednik Milorad Pupovac objavio je na Fejsbuku poruke za koje tvrdi… »

Vesti dana »