Povezane vesti
Potpredsednik ICFJ: Svrha klevetničkih kampanja da ućutkaju kritičare vlasti
Novi magazin 27.03.2021
Potpredsednik Medjunarodnog centra za novinare (ICFJ) Patrik Batler izjavio je povodom napada poslanika Skupštine Srbije na nezavisne medije i nevladine organizacije, da su klevetničke kampanje izuzetno opasne i da im je svrha da ućutkaju kritičare… »
Potpredsednik ICFJ o napadima poslanika: Klevetničke kampanje izuzetno opasne
N1 Info 27.03.2021
Potpredsednik Međunarodnog centra za novinare (ICFJ) Patrik Batler izjavio je, povodom napada poslanika Skupštine Srbije na nezavisne medije i nevladine organizacije, da su klevetničke kampanje izuzetno opasne i da im je svrha da ućutkaju kritičare… »
Borba za dah čuvara javnog interesa u Srbiji
Glas Amerike 27.03.2021
VAŠINGTON — “Klevetničke kampanje su izuzetno opasne. Njihova svrha je da ućutkaju kritičare vlasti Srbije, nezavisne - a ne opozicione - medije i organizacije civilnog društva”, izjavio je za Glas Amerike Patrik Batler potpredsednik Međunarodnog centra… »
Vesti dana »
Prekid vatre između Izraela i Libana produžen za tri nedelje: Tramp
BBC News pre 3 minutajoš 47 povezanih
Gašić: Očekujem da prve regrutacije počnu u septembru, a prva klasa u martu
Vreme pre 13 minutajoš 16 povezanih
Mehanizam u Hagu: Odluka o Mladiću na osnovu posebnih okolnosti slučaja i u skladu s pravnim okvirom
Beta pre 3 minutajoš 15 povezanih
"Odmazda Evrope" procurio tajni plan Pentagona, spominje se i šok opcija: Amerika želi da kazni saveznike zbog Irana, 2 države su na udaru
Blic pre 18 minutajoš 17 povezanih




