Povezane vesti
Čeka se konačna odluka: Vesić traži otvaranje, premijerka Ana dala nadu!
Vesti online 28.03.2021
Nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa trebalo bi, prema nekim najavama da bude održana sutra, ali za to još uvek nema zvanične potvrde. Glavno pitanje, kao i pred svaki sastanak struke jeste da li nas čeka popuštanje ili… »
Ko je "za", a ko "protiv" popuštanja mera? Sednica Kriznog štaba je sutra, članovi su saglasni oko jedne stvari!
Pravda 28.03.2021
Sednica Kriznog štaba, po svemu sudeći, biće održana u ponedeljak. Pitanje koje se postavlja pred svako novo zasedanje je da nas čekaju nove mere ili eventualno popuštanje postojećih. Kakvo je stanje uoči novog preseka? Da li je realno da dođe do… »
Ko je "za", a ko "protiv"? Odluka o popuštanju mera pada na Kriznom štabu, a evo koja opcija je najrealnija
Blic 28.03.2021
Sednica Kriznog štaba, po svemu sudeći, biće održana u ponedeljak. Pitanje koje se postavlja pred svako novo zasedanje je da nas čekaju nove mere ili eventualno popuštanje postojećih. Kakvo je stanje uoči novog preseka? Da li je realno da dođe do… »
Vesti dana »

BLOG Petnaesti mart: Počela okupljanja širom grada, traktori stigli na Novi Beograd
Vreme pre 1 minutjoš 41 povezana

VIDEO: Zapadna Srbija sliva se na protest u Beogradu, dugačka kolona na auto-putu „Miloš Veliki“
N1 Info pre 20 minutajoš 81 povezana

Tri osobe povređene, uhapšen vozač koji je naleteo na okupljene građane u Žarkovu
RTS pre 3 minutajoš 21 povezana

Studenti ETF-a tvrde da će govori i bina biti na Slaviji i objašnjavaju zašto
Nova pre 26 minutajoš 10 povezanih

Više javno tužilaštvo: Identifikovati osobu koja je objavila sliku puške i poruku "vidimo se sutra"
RTV pre 1 satjoš 13 povezanih