Povezane vesti

Tri popularne pevačice silovali su moćnici sa estrade! Spisateljica o Lečiću: Prošao je poligraf, ali to nije dokaz na…

Tri popularne pevačice silovali su moćnici sa estrade! Spisateljica o Lečiću: Prošao je poligraf, ali to nije dokaz na…

Kurir 28.03.2021
Glumac Branislav Lečić (66) u petak je sedam i po sati detaljno odgovarao na pitanja inspektora u MUP u vezi sa optužbama koleginice Danijele Štajnfeld (37) da ju je silovao u maju 2012. godine. Kako Kurir saznaje, glumac je na sopstveno insistiranje… »
Za razliku od moralnih gromada, ja ga se ne odričem! Radoš Bajić podržao Lečića - "Neka igra dok ne ode na robiju"!

Za razliku od moralnih gromada, ja ga se ne odričem! Radoš Bajić podržao Lečića - "Neka igra dok ne ode na robiju"!

Mondo 28.03.2021
Izbacivanje Branislava Lečića iz predstave prokomentarisao je i Radoš Bajić. Izbacivanje Branislava Lečića iz predstave prokomentarisao je i Radoš Bajić. Glumac Branislav Lečić je pre dva dana saslušan u policiji nakon što ga je glumica… »
Neka Lečić igra svoje predstave dok ne ode na robiju, ja ga se ne odričem! Radoš Bajić stao uz kolegu, otkrio šta misli o…

Neka Lečić igra svoje predstave dok ne ode na robiju, ja ga se ne odričem! Radoš Bajić stao uz kolegu, otkrio šta misli o…

Kurir 28.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld izjavila je u Višem tužilaštvu da je misteriozni moćnik iz filmske industrije, za kojeg je tvrdila da ju je silovao, glumac Branislav Lečić. Lečić je tim povodom takođe saslušan, a kako su prenosili mediji, prošao je… »

Vesti dana »