Povezane vesti

Ana Nikolić fotografijom iz detinjstva zbunila ćerku Taru

Ana Nikolić fotografijom iz detinjstva zbunila ćerku Taru

Nova 28.03.2021
Pevačica Ana Nikolić objavila je fotografiju iz detinjstva na društvenoj mreži Instagram, koja je, kako je pevačica rekla, zbunila njenu ćerku Taru, koju je dobila u braku sa reperom Stefanom Đurićem Rastom. “Tara je mislila da je ona na… »
Ana Nikolić objavila sliku iz detinjstva: "Tara je mislila da je ona na fotografiji" (foto)

Ana Nikolić objavila sliku iz detinjstva: "Tara je mislila da je ona na fotografiji" (foto)

Večernje novosti 28.03.2021
PEVAČICA Ana Nikolić veoma je aktivna na društvenim mrežama, a sa pratiocima deli najzanimljivije trenutke iz života. Danas je odlučila da na "Instagramu" podeli jednu fotografiju iz detinjstva, a fanovima je otkrila i da je njena ćerka Tara, koju… »
Tara je mislila da je ona na slici, ali to sam ja: Ana Nikolić podelila uspomenu iz detinjstva, naslednica ista pevačica…

Tara je mislila da je ona na slici, ali to sam ja: Ana Nikolić podelila uspomenu iz detinjstva, naslednica ista pevačica…

Kurir 28.03.2021
Ana Nikolić veoma je aktivna na društvenim mrežama, gde neretko sa fanovima deli ono što radi tokom dana, ali i neke druge stvari. Tako je sada pevačica podelila zapravo svoju sliku iz detinjstva, ali su mnogi pomislili da je u pitanju njena ćerka… »

Vesti dana »