Povezane vesti
Maduro optužio Facebook za ‘digitalni totalitarizam’
Al Jazeera 29.03.2021
Facebook je potvrdio da je skinuo video u kojem je Nicolas Maduro promovirao venecuelanski lijek protiv korona virusa, ali bez dokaza. Vlada Venecuele optužila je kompaniju Facebook za “digitalni totalitarizam”, nakon što je zamrzla nalog predsjednika… »
Maduro optužio Fejsbuk za "digitalni totalitarizam" jer su mu zamrzli nalog na 30 dana zbog širenja dezinformacija o koroni
Blic 28.03.2021
Vlada Venecuele optužila je danas kompaniju Fejsbuk za "digitalni totalitarizam" nakon što je zamrzla nalog predsednika Nikolasa Maduroa na 30 dana zbog kršenja politike sajta protiv širenja dezinformacija o kovid-19. Fejsbuk je za Rojsters potvrdio i da… »
Vesti dana »

Izrael napao reaktor sa teškom vodom u Araku, navodi se da nema opasnosti od zračenja
Nova pre 8 minutajoš 13 povezanih

(Mapa) danas 35 stepeni, a pravi pakao tek sledi! Meteorolog upozorava: Dobro proluftirajte stanove u naredna 3 dana, nakon toga - vrelini se ne vidi kraj!
Blic pre 1 satjoš 11 povezanih

Ruski plan preokreće tok rata na bliskom istoku Putin je dao konačnu reč
Alo pre 28 minutajoš 6 povezanih