Povezane vesti

Bjelica zadovoljan: ‘Uzbuđen sam zbog igranja sa Dragićem!’

Bjelica zadovoljan: ‘Uzbuđen sam zbog igranja sa Dragićem!’

Hot sport 29.03.2021
Novi klub, novi broj, novi saigrači.. Nemanja Bjelica je od skoro novi košarkaš Majami Hita, gde će biti saigrač sa Goranom Dragićem. ‘Veoma sam uzbuđen što ću imati Gorana Dragića za saigrača. Kada je moj prelazak bio gotovo pozvao me je… »
Bjelica o trejdu: Spolstra je kao Žoc, Dragić me odmah zvao

Bjelica o trejdu: Spolstra je kao Žoc, Dragić me odmah zvao

Nova 29.03.2021
Srpski košarkaš i krilni centar Majami Hita, kaže da će mu prisustvo Gorana Dragića olakšati navikavanje na novi tim. “Beli” je pre nekoliko dana prešao iz Kalifornije u Floridu, napustivši Sakramento Kingse i pojačavši Hit. U Majamiju već… »
Bjelica oduševljen što će igrati sa balkancem: Srbin Amerima hvalio Gorana - On je odličan čovek, poznajem ga dugo!

Bjelica oduševljen što će igrati sa balkancem: Srbin Amerima hvalio Gorana - On je odličan čovek, poznajem ga dugo!

Mondo 29.03.2021
I jedan i drugi se raduju što su postali saigrači. I jedan i drugi se raduju što su postali saigrači. Trejd Nemanje Bjelice obradovao brojne srpske ljubitelje košarke, pošto je Sakramento Kingse zamenio Majami Hitom, u kojem bi već u ponedeljak… »
Bjelica: Spolstra i Obradović slični, lakše mi je kada imam u timu nekog iz bivše Jugoslavije

Bjelica: Spolstra i Obradović slični, lakše mi je kada imam u timu nekog iz bivše Jugoslavije

Mozzart sport 29.03.2021
"Goran Dragić me je zvao kada je posao bio završen. Znam ga dugo i sve što mogu da kažem o njemu je da je jedan od najpotcenjenijih igrača u NBA ligi" Ovog proleća bilo je vreme za promenu. Nemanja Bjelica napustio je Sakramento Kingse i prešao u… »
Bjelica: Drago mi je što ću igrati sa Dragićem

Bjelica: Drago mi je što ću igrati sa Dragićem

N1 Info 29.03.2021
Nemanja Bjelica posle prelaska iz Sakramenta u Majami Hit govorio je o svojoj novoj sredini i tom prilikom posebno istakao jednog saigrača. „Veoma sam uzbuđen što ću imati Gorana Dragića za saigrača. Kada je moj prelazak bio gotovo pozvao me je… »
Ajmo, slovo po slovo: Muke za navijače Majamija - kako izgovoriti Nemanja Bjelica!

Ajmo, slovo po slovo: Muke za navijače Majamija - kako izgovoriti Nemanja Bjelica!

Večernje novosti 29.03.2021
SRPSKI košarkaš Nemanja Bjelica poslednjeg dana NBA trejda prešao je u Majami Hit iz Sakramento Kinga i čini se da je u novoj sredini odlično prihvaćen. Najbolji pokazatelji za to su dve stvari. Prva je ta da je uzeo dres sa brojem 70 što niko do… »
Urnebesno! "nemanja Bjelica" - kako to? Ajmo slovo po slovo: U Majamiju lome jezik da izgovore ime srpskog asa!

Urnebesno! "nemanja Bjelica" - kako to? Ajmo slovo po slovo: U Majamiju lome jezik da izgovore ime srpskog asa!

Mondo 29.03.2021
Izgleda da su ga već lepo prihvatili. Izgleda da su ga već lepo prihvatili. Srpski reprezentativac dobio je novi klub i ove nedelje započinje novu epizodu u NBA karijeri. Nemanja Bjelica preselio se iz Sakramenta u Majami Hit, a da je lepo prihvaćen… »

Vesti dana »