Povezane vesti
Godfri: Mudre investicije dodatno će ojačati privredu Srbije
Dnevnik 29.03.2021
BEOGRAD: Ambasadori SAD i Velike Britanije Entoni Godfri i Šan Meklaud izrazili su danas zadovoljstvo napretkom radova na Moravskom koridoru uprkos pandemiji, izgradnji mosta preko Južne Morave kod Stalaća, na trasi puta dugog 113 kilometara i ocenili da… »
Godfri: Moravski koridor će pomoći Srbiji da postane bitan faktor na Balkanu i u Evropi
Danas 29.03.2021
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entoni Godfri izjavio je danas da će Moravski koridor, čija je izgradnja u toku, pomoći Srbiji „da postane bitan faktor na Balkanu i Evropi“. Godfri je prilikom obilaska gradilišta mosta na Moravskom… »
Godfri: Moravski koridor će pomoći Srbiji da postane bitan faktor na Balkanu
N1 Info 29.03.2021
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entoni Godfri izjavio je da će Moravski koridor, čija je izgradnja u toku, pomoći Srbiji "da postane bitan faktor na Balkanu i Evropi". Godfri je prilikom obilaska gradilišta mosta na Moravskom koridoru, u… »
Vesti dana »
Do 31. maja pojačana kontrola saobraćaja za vozače dvotočkaša i pešake
Zoom UE pre 40 minutajoš 27 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 18. maj: Mestimično oblačno, vetrovito i toplije
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih






