Povezane vesti

Šerbedžija: Vakcinisao sam se u Beogradu

Šerbedžija: Vakcinisao sam se u Beogradu

N1 Info 29.03.2021
Proslavljeni glumac Rade Šerbedžija se u Beogradu vakcinisao protiv koronavirusa. „U Beogradu sam to učinio, jer nisu u Evropskoj zajednici, pa mogu da nabave svojim kanalima vakcine i razne su nabavili. To su sve odlično obavili, tako da su mnogi… »
Šerbedžija: Vakcinisao sam se u Beogradu

Šerbedžija: Vakcinisao sam se u Beogradu

Nova 29.03.2021
Proslavljeni glumac Rade Šerbedžija u Beogradu se vakcinisao protiv koronavirusa. “U Beogradu sam to učinio, jer nisu u Evropskoj zajednici, pa mogu da nabave svojim kanalima vakcine i razne su nabavili. To su sve odlično obavili, tako da su mnogi… »
Šerbedžija u Beogradu primio vakcinu protiv korone Ovo je razlog zbog kog je to uradio u Srbiji: "i mnogi moji prijatelji iz…

Šerbedžija u Beogradu primio vakcinu protiv korone Ovo je razlog zbog kog je to uradio u Srbiji: "i mnogi moji prijatelji iz…

Blic 29.03.2021
Proslavljeni glumac Rade Šerbedžija u Beogradu se vakcinisao protiv korona virusa. - U Beogradu sam to učinio, jer nisu u Evropskoj zajednici pa mogu da nabave svojim kanalima vakcine i razne su nabavili. To su sve odlično obavili, tako da su mnogi… »

Vesti dana »