Povezane vesti

Od debele žene pretvaram se u dobru ribu: Zvezda Granda smršala 75 kila i zapalila studio - Nije mi bilo svejedno (foto)

Od debele žene pretvaram se u dobru ribu: Zvezda Granda smršala 75 kila i zapalila studio - Nije mi bilo svejedno (foto)

Mondo 29.03.2021
Nije bilo ni lako. Nije bilo ni lako. Učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Krstinja Todorović, pojavila se nedavno na sceni i oduševila sve u studiju. Ona je drastično je smršala nakon operacije smanjenja želuca. Krstinja je imala 145… »
"Iz debele žene pretvaram se u dobru ribu" Zvezda "Granda" smršala 80 kg, ali zbog jednog je htela da odustane

"Iz debele žene pretvaram se u dobru ribu" Zvezda "Granda" smršala 80 kg, ali zbog jednog je htela da odustane

Blic 29.03.2021
Krstinja Todorović, učesnica "Zvezda Granda", u poslednjoj emitovanoj emisiji, koja je na programu bila prošle subote, ponovo je oduševila žiri i publiku, kako pevanjem, tako i izgledom. Krstinja je svojevremeno imala 145 kilograma, a posle operacije… »
Iz debele žene pretvorila sam se u dobru ribu: Kristinja je imala 145 KG, smršala 75 KG, a htela je da odustane zbog ovog

Iz debele žene pretvorila sam se u dobru ribu: Kristinja je imala 145 KG, smršala 75 KG, a htela je da odustane zbog ovog

Kurir 29.03.2021
Htela da odustane od mršavljenja, a sad ponosno priznaje: Takmičarka Krstinja Todorović, koja je imala 145 kilograma a posle operacije smanjenja želuca smršala je čak 75 kilograma, raspametila je žiri "Zvezda Granda" a nekadašnja bucka zablistala… »

Vesti dana »