Povezane vesti
Bujanovčanin preminuo posle revakcinacije, imao hronične bolesti
Vranje news 29.03.2021
Vranje - Muškarac (63) iz opštine Bujanovac preminuo je u ponedeljak nedugo pošto je primio drugu dozu kineske vakcine protiv koronavirusa u Bujanovcu, javljaju Bujanovačke pozivajući se na izvore u tamošnjem Domu zdravlja. Po rečima direktorke Daliborke… »
U Bujanovcu preminuo 63-godišnjak nakon revakcine, uzrok smrti se utvrđuje
Južne vesti 29.03.2021
63-godišnji muškarac iz Bujanovca preminuo je danas oko 12 sati, neposredno nakon što je primio drugu dozu vakcine protiv kovida, piše portal Bujanovačke. Prema rečima direktorke Doma zdravlja Daliborke Pavlović, reč je o dugogodišnjem srčanom bolesniku… »
Za tri dana bez prijave vakcinisano 220 Bujanovčana
Bujanovačke 29.03.2021
Bujanovac, 29. mart 2021. Oko 220 meštana opštine Bujanovac vakcinisano je protiv korone bez prethodne prijave eUpravi, u svojevrsnoj akciji Doma zdravlja koju je prethodnih dana sprovodila mobilna ekipa po selima i u samom gradu. Kako su ranije javile… »
Vesti dana »

Katastrofalan zemljotres pogodio Rusiju Jačina 8.8 Rihtera, podigao se cunami, pogođeni i Japan, Havaji i Aljaska! (video)
Alo pre 15 minutajoš 15 povezanih

Vremenska prognoza za 30. jul: Promenljivo oblačno, mestimično s kišom
Mondo pre 2 satajoš 8 povezanih

MUP: U neredima pre početka utakmice Zvezda-Linkoln povređeno nekoliko policajaca
RTV pre 45 minutajoš 8 povezanih