Povezane vesti

„Porodica“, skriveni život Miloševića u trenutku kad gube tlo pod nogama

„Porodica“, skriveni život Miloševića u trenutku kad gube tlo pod nogama

RTS 30.03.2021
Slobodan Milošević bio je poznat kao zatvoren čovek i političar, koji se nije preterano eksponirao u javnosti, pa je zbog toga serija „Porodica“ fascinantan uvid u njegov skriveni porodični život, rekao je novinar Zoran Panović u emisiji… »
Maestralni Ljubomir Bandović: Igra urednika na televiziji u "Porodici": "Svi radimo kao jedna familija, ali pre svakog…

Maestralni Ljubomir Bandović: Igra urednika na televiziji u "Porodici": "Svi radimo kao jedna familija, ali pre svakog…

Blic 30.03.2021
Čuveni glumac Ljubomir Bandović (44) igra urednika na televiziji u seriji "Porodica", koja je večeras počela sa emitovanjem, a zasnovana je na dokumentarnoj građi, te prati 72 sata u životu čuvenog, nekada politički ekstremno moćnog bračnog para… »
Oduševila kao Mira Marković u "Porodici", a Mirjana Karanović nakon prve epizode priznaje: "Bilo je komplikovano"

Oduševila kao Mira Marković u "Porodici", a Mirjana Karanović nakon prve epizode priznaje: "Bilo je komplikovano"

Blic 30.03.2021
Glumica Mirjana Karanović, u seriji "Porodica" koja prati poslednjih 72 sata zajedničkog života članova porodice Milošević, tumači lik supruge Slobodana Miloševića, Miru Marković, a tu ulogu je, kako priznaje, bilo pomalo komplikovano da iznese… »
„Porodica“ nikoga nije ostavila ravnodušnim

„Porodica“ nikoga nije ostavila ravnodušnim

RTS 30.03.2021
Nova mini-serija „Porodica“ koja se od juče emituje na Prvom programu RTS-a bila je najgledaniji sadržaj u Srbiji na svim televizijama. Serija o padu porodice Milošević sinoć je izazvala buru reakcija i na društvenim mrežama. Nakon što je prvu… »
Veza sa miloševićevom ćerkom me koštala karijere: Ivan Gavrilović o ljubavi sa Marijom - "Spasavao sam sebi život"

Veza sa miloševićevom ćerkom me koštala karijere: Ivan Gavrilović o ljubavi sa Marijom - "Spasavao sam sebi život"

Mondo 30.03.2021
Jednom prilikom je otkrio sve o vezi sa Marijom Milošević. Jednom prilikom je otkrio sve o vezi sa Marijom Milošević. Jedna od najpopularnijih turbo-folk zvezda devedestih Ivan Gavrilović je svojevremeno otkrio detalje o romansi sa Marijom… »
"Tek onda ću dati svoj sud" Ceca Bojković u seriji "Porodica" glumi Slobinog simpatizera, a evo kakvi su njeni utisci nakon…

"Tek onda ću dati svoj sud" Ceca Bojković u seriji "Porodica" glumi Slobinog simpatizera, a evo kakvi su njeni utisci nakon…

Blic 30.03.2021
Sinoć je na RTS-u prikazana prva epizoda serije "Porodica" koja prati poslednjih 72 sata zajediničkog života, pre hapšenja, porodice bivšeg predsednika SR Jugoslavije Slobodana Miloševića. A sada se ovim povodom oglasila i glumica Svetlana Ceca… »
Poznati pevač bio u vezi sa marijom Milošević: "Nije mi bila potrebna popularnost, desila se zaljubljenost"

Poznati pevač bio u vezi sa marijom Milošević: "Nije mi bila potrebna popularnost, desila se zaljubljenost"

Večernje novosti 30.03.2021
BROJNE reakcije izazvala je prva epizoda serije "Porodica", zbog tematike kojom se bavi - 72 sata u životu bračnog para Slobodana Miloševića i Mire Marković, uoči njegovog odlaska u Centralni zatvor. U prvoj epoizodi se prikazuje lik Marije… »
Simboli devedesetih: Pesma "Tek je 12 sati" obeležila je prvu epizodu "Porodice", a otkrivamo šta nas očekuje na kraju svake…

Simboli devedesetih: Pesma "Tek je 12 sati" obeležila je prvu epizodu "Porodice", a otkrivamo šta nas očekuje na kraju svake…

Blic 30.03.2021
Serija "Porodica" pokrenula je buru u javnosti zbog tematike kojom se bavi - 72 sata u životu bračnog para Slobodana Miloševića i Mire Marković, uoči njegovog odlaska u Centralni zatvor, dok su gledaoci na samom kraju prve epizode imali prilike da… »

Vesti dana »