Povezane vesti

Glumi simpatizerku Slobodana Miloševića: Ceca Bojković se oglasila nakon prve epizode serije "Porodica"

Glumi simpatizerku Slobodana Miloševića: Ceca Bojković se oglasila nakon prve epizode serije "Porodica"

Mondo 30.03.2021
Serija o kojoj bruji Srbija. Serija o kojoj bruji Srbija. Prvu epizodu serije "Porodica" o poslednjih 48 sati porodice Milošević u vili "Mir", pre hapšenja bivšeg predsednika SRJ Slobodana Miloševića, koja se emitovala na RTS-u i Superstar TV-u… »
"E moj miloševiću, gde si ti došao" Otkrivene strogo čuvane tajne iz Slobine ćelije

"E moj miloševiću, gde si ti došao" Otkrivene strogo čuvane tajne iz Slobine ćelije

Srbija danas 30.03.2021
Čuvar iz zatvora otkrio tajne iz čuvene ćelije 1-1-2-1, u kojoj je boravio nekadašnji predsednik SR Jugoslavije. Pre tačno 20 godina Srbija je završila jedno od najdramatičnijih i najdelikatnijih poglavlja u svojoj novijoj istoriji. Hapšenje… »
'Porodica' za nekoga trauma, za nekoga lekcija

'Porodica' za nekoga trauma, za nekoga lekcija

Slobodna Evropa 30.03.2021
Premijera igrane serije "Porodica", koja govori o hapšenju bivšeg predsednika Savezne Republike Jugoslavije Slobodana (SRJ) i Srbije Slobodana Miloševića 2001. godine, podelila je javnost u Srbiji dvadeset godina nakon ovog događaja. Komentari na… »
Strpajte slobu u podrum! Toma Fila za MONDO otkrio Sve detalje iz vile i zatvora - 45 minuta je pričao sa Mirom!

Strpajte slobu u podrum! Toma Fila za MONDO otkrio Sve detalje iz vile i zatvora - 45 minuta je pričao sa Mirom!

Mondo 30.03.2021
Čuveni advokat otkriva za naš portal šta se događalo u rezidenciji i kako je Milošević dočekan u zatvoru. "Sve su prekršili, prevarili su ga" Čuveni advokat otkriva za naš portal šta se događalo u rezidenciji i kako je Milošević dočekan u… »
Susret slobe sa Legijom, a onda i sa Čedom! Jezive scene u 2. epizodi "Porodice" - haos u vili, Mira na lekovima!

Susret slobe sa Legijom, a onda i sa Čedom! Jezive scene u 2. epizodi "Porodice" - haos u vili, Mira na lekovima!

Mondo 30.03.2021
Završena druga epizoda serije. Završena druga epizoda serije. Večeras je prikazana druga, još napetija epizoda serije "Porodica" koja ukupno sadrži pet epizoda, a emituje se svake večeri do petka, na RTS 1 i Superstar TV. Gledaoci su u večerašnjoj… »
Slobodan Milošević, televizija i Srbija: Ko je ko u seriji „Porodica"

Slobodan Milošević, televizija i Srbija: Ko je ko u seriji „Porodica"

Radio 021 30.03.2021
Prva epizode serije o hapšenju bivšeg predsednika Srbije i Jugoslavije izazvala je dosta reakcija u Srbiji - ko su likovi iz serije? Getty Images/Firefly productions Tog 31. marta 2000, pre tačno 20 godina, porodica Milošević provela je poslednju… »
Tek slede pregovori sa čedom: Boris Isaković o liku Slobodana Miloševića i detaljima koje ćemo tek gledati u "Porodici"

Tek slede pregovori sa čedom: Boris Isaković o liku Slobodana Miloševića i detaljima koje ćemo tek gledati u "Porodici"

Mondo 30.03.2021
Svojom glumom oduševio je sve, rekli su mu da je "Bolji Sloba, od Slobe". Svojom glumom oduševio je sve, rekli su mu da je "Bolji Sloba, od Slobe". Serija "Porodica" o poslednjim danima porodice Milošević, pre hapšenja bivšeg predsednika SRJ… »
"Pucala sam od muke, bila sam van sebe": Ispovest Marije Milošević o noći kada je uhapšen njen otac

"Pucala sam od muke, bila sam van sebe": Ispovest Marije Milošević o noći kada je uhapšen njen otac

Večernje novosti 30.03.2021
MARIJA Milošević, ćerka bivšeg predsednika Srbije i SRJ Slobodana Miloševića, nekoliko dana nakon njegovog hapšenja, odlučila je da progovori o sebi, o svom ocu i svemu što je tih poslednjih meseci ostavilo trajan pečat na nju i celu njenu… »
Marijina ispovest o hapšenju - ispucala ceo revolver! Popila tablete sa konjakom, pa uzela pištolj - ovo je rekla ocu!

Marijina ispovest o hapšenju - ispucala ceo revolver! Popila tablete sa konjakom, pa uzela pištolj - ovo je rekla ocu!

Mondo 30.03.2021
Ćerka bivseg jugoslovenskog predsednika Slobodana Miloševića - Marija Milošević u zoru, kada su odvodili njenog oca, pucala je iz pištolja i ispraznila ceo revolver. Ćerka bivseg jugoslovenskog predsednika Slobodana Miloševića - Marija… »
Tajni susret slobe i Legije: Isplivale nove scene "Porodice" - Da se nosiš i ti i taj tvoj nalog, znam sve šta ste radili ti…

Tajni susret slobe i Legije: Isplivale nove scene "Porodice" - Da se nosiš i ti i taj tvoj nalog, znam sve šta ste radili ti…

Večernje novosti 30.03.2021
TREJLER za novu 2. epizodu je objavljen, a sada su procurele scene kojih nema u njemu - susret Milorada Ulemeka Legije i nekadašnjeg predsednika SRJ, Slobodana Miloševića. Porodica Miloševic nalazi se u vili "Mir" u Užičkoj ulici, gde dobijaju… »
"Isaković je pljunuti Milošević, a Kostić bi mogao nekada da glumi": Mreže gore nakon prve epizode serije "Porodica"

"Isaković je pljunuti Milošević, a Kostić bi mogao nekada da glumi": Mreže gore nakon prve epizode serije "Porodica"

Mondo 30.03.2021
Boris i Mirjana oduševili publiku! Boris i Mirjana oduševili publiku! Nakon prve epizode serije "Porodica", koja govori o poslednjih 48 sati porodice Milošević, pre hapšenja nekadašnjeg predsednika SRJ Slobodana Miloševića društvene mreže su se… »
"San je doći do takve uloge": Mirjana Karanović i Boris Isaković o tumačenju Mire i Slobe u seriji "Porodica"! (video)

"San je doći do takve uloge": Mirjana Karanović i Boris Isaković o tumačenju Mire i Slobe u seriji "Porodica"! (video)

Mondo 30.03.2021
Otvoreno o svojim ulogama. Otvoreno o svojim ulogama. Nakon 20 godina od hapšenja bivšeg predsednika Srbije i SR Jugoslavije Slobodana Miloševića, prethodne večeri je prikazana prva epizoda mini TV serije pod nazivom "Porodica", koja prati poslednjih… »
"Marija milošević je htela da ubije Čedu, ja sam ga sklonio!" Toma Fila otkrio šokantne detalje o hapšenju Slobe (video)

"Marija milošević je htela da ubije Čedu, ja sam ga sklonio!" Toma Fila otkrio šokantne detalje o hapšenju Slobe (video)

Mondo 30.03.2021
Advokat je otkrio šta se zaista dogodilo u noći između 31. marta i 1. aprila 2001. godine. Advokat je otkrio šta se zaista dogodilo u noći između 31. marta i 1. aprila 2001. godine. Advokat Toma Fila, branilac Slobodana Miloševića pred tribunalom… »
"Ubiću ženu i ćerku": Sloba je pre hapšenja oprao Mariji kosu iznad lavaboa - pozadina tog čina krije strašnu istinu

"Ubiću ženu i ćerku": Sloba je pre hapšenja oprao Mariji kosu iznad lavaboa - pozadina tog čina krije strašnu istinu

Mondo 30.03.2021
Bivši predsednik je pre hapšenja oprao ćerki Mariji kosu, a zašto je to uradio iznad lavaboa, mnogima je bila misterija. Bivši predsednik je pre hapšenja oprao ćerki Mariji kosu, a zašto je to uradio iznad lavaboa, mnogima je bila misterija… »
"Žurim mužu da odnesem ručak": Ovako je Mira Marković provela prvi dan posle Slobinog hapšenja

"Žurim mužu da odnesem ručak": Ovako je Mira Marković provela prvi dan posle Slobinog hapšenja

Večernje novosti 30.03.2021
DAN nakon što je uhapšen Slobodan Milošević, novinar "Večernjih novosti" Milena Marković, bila je u kući sa Mirom Marković i prenela tada na papir delić atmosfere iz rezidencije bivšeg predsednika. Mira Marković sedela je u kaputu, a na stolu… »
Tajna iz čuvene ćelije 1.121: Sloba je bio svetska ekskluziva broj jedan, upravniku zatvora nudili basnoslovne sume za jednu…

Tajna iz čuvene ćelije 1.121: Sloba je bio svetska ekskluziva broj jedan, upravniku zatvora nudili basnoslovne sume za jednu…

Večernje novosti 30.03.2021
PRE TAČNO 20 godina Srbija je završila jedno od najdramatičnijih i najdelikatnijih poglavlja u svojoj novijoj istoriji. Hapšenje bivšeg predsednika SRJ i Srbije počelo je 30. marta 2001. i završilo se tek posle dva dana, uz žestoku dramu u vili… »
Slobin čuvar otkrio tajne iz čuvene ćelije 1.121: Milošević ležao pokriven ćebetom, a onda se desilo nešto neverovatno

Slobin čuvar otkrio tajne iz čuvene ćelije 1.121: Milošević ležao pokriven ćebetom, a onda se desilo nešto neverovatno

Mondo 30.03.2021
Otkrio tajne iz čuvene ćelije 1.121, u kojoj je boravio nekadašnji predsednik SR Jugoslavije. Otkrio tajne iz čuvene ćelije 1.121, u kojoj je boravio nekadašnji predsednik SR Jugoslavije. Pre tačno 20 godina Srbija je završila jedno od… »
Šta se stvarno dešavalo iza zidina vile "Mir" 48 sati pre hapšenja Slobodana Miloševića?

Šta se stvarno dešavalo iza zidina vile "Mir" 48 sati pre hapšenja Slobodana Miloševića?

Pravda 30.03.2021
Slobodan Milošević, nekadašnji predsednik SR Jugoslavije, uhapšen je u noći između 31. marta i 1. aprila 2001. godine, osumnjičen za zloupotrebu službenog položaja i ratne zločine, a posle toliko godina i ispričanih priča o njemu, na malim… »
Pucao je na sina, nije znao da je to on! Čeda Jovanović otkriva šta se pre 20 godina dešavalo iza kapije kuće…

Pucao je na sina, nije znao da je to on! Čeda Jovanović otkriva šta se pre 20 godina dešavalo iza kapije kuće…

Večernje novosti 29.03.2021
BIO je to petak, 30. mart 2001. godine. Oko 19 sati Branislav Ivković pozvao je socijaliste da napuste skupštinsko zasedanje jer se ispred vile "Mir" na Dedinju nalazi šest vozila sa naoružanim ljudima i kola Hitne pomoći. Bio je to početak drame… »
"Oskar za Borisa": Isaković "pljunuti" Slobodan Milošević - gore društvene mreže

"Oskar za Borisa": Isaković "pljunuti" Slobodan Milošević - gore društvene mreže

Blic 29.03.2021
Glumac Boris Isaković oduševio je sve u prvoj epizodi serije "Porodica", koja je večeras emitovana, u kojoj tumači lik nekadašnjeg predsednika Savezne Republike Jugoslavije Slobodana Miloševića. Na društvenim mrežama može se pronaći veliki broj… »
"E, moj miloševiću, gde si došao": Ispovest upravnika zatvora o čuvenoj ćeliji 1.121 u kojoj je boravio nekadašnji…

"E, moj miloševiću, gde si došao": Ispovest upravnika zatvora o čuvenoj ćeliji 1.121 u kojoj je boravio nekadašnji…

Večernje novosti 29.03.2021
PRE 20 godina uhapšen je bivši predsednik SRJ i Srbije. Tadašnji upravnik Centralnog zatvora Dragiša Blanuša otkrio je javnosti neke tajne iz čuvene ćelije broj 1.121, u kojoj je boravio Milošević sve do izručenja Haškom tribunalu, poput one u… »

Vesti dana »