Povezane vesti

Pokuševski za Nova.rs: U Oklahomi mi sada veruju

Pokuševski za Nova.rs: U Oklahomi mi sada veruju

Nova 30.03.2021
Aleksej Pokuševski, iako najmlađi u NBA ligi nameće se kao stater Oklahoma Siti Tandera, a njegova igra je tokom marta postala još raznovrsnija. Za Nova.rs je govorio o napretku, veri koju imaju u njega u Oklahomi i zakucavanjima koja postaju njegov… »
Trener Oklahome za Nova.rs: Pokuševski je uskočio u igru

Trener Oklahome za Nova.rs: Pokuševski je uskočio u igru

Nova 30.03.2021
Aleksej Pokuševski nastavlja da ruši sve granice i već sada izrasta u jednog od lidera Oklahoma Sitija. Nakon poraza od Dalas Maveriksa (127:106) trener Tandera Mark Degnolt objasnio je za Nova.rs kako gleda na razvoj srpskog košarkaša. Pokuševski… »
‘U klubu mi svi veruju’: Aleksej Pokuševski otkrio tajnu njegovih sjajnih igara u poslednje vreme (video)

‘U klubu mi svi veruju’: Aleksej Pokuševski otkrio tajnu njegovih sjajnih igara u poslednje vreme (video)

Hot sport 30.03.2021
Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski pruža sve bolje partije u NBA ligi. Jednu od najboljih rola pružio je noćas, ali ona nažalost nije bila dovoljna da se odnese pobeda protiv Maveriksa i Luke Dončića. Srpski igrač stao je na dva poena od svog… »
Svi veruju u Pokuševskog!

Svi veruju u Pokuševskog!

Sportske.net 30.03.2021
Aleksej Pokuševski je odigrao sjajnu utakmicu. Protiv Dalasa je upisao 21 poen, dodao 6 skokova i 2 asistencije, a dobro je skautirao tim Dalasa, tačnije Kristapsa Porzingisa. "On nikada ne žuri kada hoće da šutira trojku. Gledao sam već neke takve… »
Bjelica debitovao i - pobedio! Majami se posle crne serije vratio trijumfima, prvom posle šest uzastopnih poraza

Bjelica debitovao i - pobedio! Majami se posle crne serije vratio trijumfima, prvom posle šest uzastopnih poraza

Sportal blic 30.03.2021
je na novom početku. i prešao u Majami nije mu dugo trebalo da upiše i debitantski nastup koji neće pamtiti po individualnom učinku, ali hoće po pobedi svog tima nad 98:88. Tako je Majami prekinuo crnu seriju u i protiv Njujorka se vratio na… »
Nemanja Bjelica prvi put u dresu Majamija: Nije oduševio na debiju, ali je već postao talija - konačno pobeda! (video)

Nemanja Bjelica prvi put u dresu Majamija: Nije oduševio na debiju, ali je već postao talija - konačno pobeda! (video)

Mondo 30.03.2021
Navijači tima sa Floride se već šale da su nepobedivi kada je Bjelica u njihovom timu. Navijači tima sa Floride se već šale da su nepobedivi kada je Bjelica u njihovom timu. Nemanja Bjelica je debitovao za novi klub - Majami je prvi put video Srbina… »
Bruklin gazi redom: Tripl-dabl Hardena, Majami preslišao Nikse (video)

Bruklin gazi redom: Tripl-dabl Hardena, Majami preslišao Nikse (video)

Mozzart sport 30.03.2021
Nemanja Bjelica nije se upisao u listu strelaca. Nemanja Bjelica je pre nekoliko dana promenio odoro. Dres Sakramenta zamenio je Majamijevim, a debitantski nastup neće pamtiti po individualnom učinku, ali hoće po trijumfu Majamija. Prekinuo je Hit crnu… »

Vesti dana »