Povezane vesti

Nakon što je raskinula veridbu: Tamara Đurić progovorila o bivšem partneru: "Neka ide on kod svoje majke, ne može mene…

Nakon što je raskinula veridbu: Tamara Đurić progovorila o bivšem partneru: "Neka ide on kod svoje majke, ne može mene…

Blic 30.03.2021
Starleta Tamara Đurić nedavno je raskinula veridbu sa izvesnim Nikolom sa kojim ima ćerkicu. Svog sada već bivšeg verenika skrivala je od očiju javnosti, a sada je rešila da progovori o njihovom rastanku. - To se odlagalo. Uvek sam ga hvalila, i… »
Tamara Đurić OSTAVILA oca svog deteta! Ovo ih je RASTAVILO!

Tamara Đurić OSTAVILA oca svog deteta! Ovo ih je RASTAVILO!

Svet & Skandal 30.03.2021
Starleta Tamara Đurić raskinula je emotivnu vezu sa Nikolom, sa kojim je pre nekoliko meseci dobila ćerku koja nosi njeno ime. Iako se činilo da je starleta konačno pronašla svoju sreću pored Nikole, par je, na iznenađenje svih, stavio tačku na… »
Ne može mene niko da maltretira, nek' ide kod mame: Tamara Đurić prvi put o raskidu - otkrila sve detalje!

Ne može mene niko da maltretira, nek' ide kod mame: Tamara Đurić prvi put o raskidu - otkrila sve detalje!

Mondo 30.03.2021
Starleta progovorila o raskidu sa verenikom. Starleta progovorila o raskidu sa verenikom. Tamara Đurić nedavno je domaćim medijima potvrdila glasine o raskidu veridbe sa Nikolom Kačarevićem sa kojim je pre tri meseca dobila ćerku, a sada je prvi put… »
Tamara Đurić otkrila razloge burnog raskida, on je napravio grešku koju rade mnogi muškarci!

Tamara Đurić otkrila razloge burnog raskida, on je napravio grešku koju rade mnogi muškarci!

Vesti online 30.03.2021
Pre nekoliko dana kao bomba je odjeknula vest da je medijska ličnost Tamara Đurić stavila tačku na vezu sa ocem svog deteta, Nikolom i to samo tri meseca posle porođaja. Iako su njih dvoje planiraju da se venčaju u junu prošle godine, to se nije… »

Vesti dana »