Povezane vesti

"Bio sam kao leptirić,: Ali..." Ikonopisac na sve načine pokušao da opravda svirepo ubistvo žene, pa na kraju priznao: "Krv…

"Bio sam kao leptirić,: Ali..." Ikonopisac na sve načine pokušao da opravda svirepo ubistvo žene, pa na kraju priznao: "Krv…

Blic 30.03.2021
"Zašto se traži najstroža kazna kada nikome nisam učinio ništa nažao osim tog dana. Kriv sam, grize me savest. Krv je na mojim rukama..." Rekao je danas, u završnom obraćanju pred sudom, ikonopisac Vladan Grahovac, koji je optužen za ubistvo… »
Presuda ikonopiscu za ubistvo Nišlijke u petak

Presuda ikonopiscu za ubistvo Nišlijke u petak

RTV 30.03.2021
NIŠ - Suđenje ikonopiscu Vladanu Grahovcu (27), optuženom za ubistvo Nišlijke Jelice Tatarovski (82) 1. septembra 2019. godine, danas je okončano u Višem sudu u Nišu, a izricanje prvostpene presude zakazano je za petak, 2. april. U završnim… »
Ubica starice iz Niša: “Za mene je eutanazija”

Ubica starice iz Niša: “Za mene je eutanazija”

Nova 30.03.2021
"Kriv sam grize me savest, krv je na mojim rukama. Sanjam Jelicu Tatarovski koja mi u snu oprašta monstruozno delo koje sam počinio. Šteta što ne postoji eutanazija, jer bi to bila jedina prava kazna za mene", ovim rečima u završnoj reči sudu se… »
"Krv je na mojim rukama": Ikonopiscu koji je svirepo ubio Jelicu preti 40 godina robije i danas se obratio sudu: "Za mene bi…

"Krv je na mojim rukama": Ikonopiscu koji je svirepo ubio Jelicu preti 40 godina robije i danas se obratio sudu: "Za mene bi…

Blic 30.03.2021
"Kriv sam grize me savest, krv je na mojim rukama. Sanjam Jelicu Tatarovski koja mi u snu oprašta monstruozno delo koje sam počinio. Šteta što ne postoji eutanazija, jer bi to bila jedina prava kazna za mene." Ovim rečima u završnoj reči sudu se… »

Vesti dana »