Povezane vesti

Horor scena u slovenačkoj skupštini: Muškarac sa motornom testerom u rukama pokušao da uleti u parlament

Horor scena u slovenačkoj skupštini: Muškarac sa motornom testerom u rukama pokušao da uleti u parlament

Srbija danas 31.03.2021
U policiji su potvrdili da su pozvani zbog ovog slučaja oko 19 časova, kao i da je izgrednik uhapšen. Jedan muškarac pokušao je danas da upadne sa motornom testerom u zdanje parlamenta Slovenije uzvikujući "dosta mi je lokdauna", ali su ga… »
Slovenija, pokušao da upadne u Parlament s motornom testerom uzvikujući "dosta mi je lokdauna"

Slovenija, pokušao da upadne u Parlament s motornom testerom uzvikujući "dosta mi je lokdauna"

RTS 31.03.2021
Jedan muškarac pokušao je da upadne sa motornom testerom u zdanje parlamenta Slovenije uzvikujući "dosta mi je lokdauna", ali su ga pripadnici bezbednosne službe zaustavili na glavnom ulazu. U incidentu niko nije povređen, niti je događaj uticao na… »
"Dosta mi je lokdauna": Slovenac pokušao u zgradu parlamenta da uđe sa motornom testerom

"Dosta mi je lokdauna": Slovenac pokušao u zgradu parlamenta da uđe sa motornom testerom

Večernje novosti 31.03.2021
JEDAN muškarac pokušao je danas da upadne sa motornom testerom u zdanje parlamenta Slovenije uzvikujući "dosta mi je lokdauna", ali su ga pripadnici bezbednosne službe zaustavili na glavnom ulazu. Niko nije povređen u ovom incident niti je događaj… »
Pokušao da uđe sa testerom u slovenački parlament, vikao "Dosta mi je lokdauna"

Pokušao da uđe sa testerom u slovenački parlament, vikao "Dosta mi je lokdauna"

Telegraf 31.03.2021
Kada je napadač pokušao da upadne u skupštinu, u toku je bila rasprava o razrešenju predsedavajućeg Igora Zorčića. Jedan muškarac pokušao je danas da upadne sa motornom testerom u zdanje parlamenta Slovenije uzvikujući "dosta mi je lokdauna"… »

Vesti dana »