Povezane vesti

Još nismo bezbedni: Koliko vakcinisanih je potrebno da bismo pobedili koronu, Dr Šekler: "Uništava nas mentalitet…

Još nismo bezbedni: Koliko vakcinisanih je potrebno da bismo pobedili koronu, Dr Šekler: "Uništava nas mentalitet…

Blic 31.03.2021
Uništava nas mentalitet potrošača, i društvo smo kod kog sve mora da bude na akciji i na popustu, rekao je virusolog i mikrobiolog Milanko Šekler i time objasnio zašto je opao broj vakcinisanja naših građana protiv korona virusa. - Ne znam šta je… »
U mojoj kafani su se skoro svi vakcinisali! Dr Šekler objasnio najveći problem - "ovo mi je najstrašnije"!

U mojoj kafani su se skoro svi vakcinisali! Dr Šekler objasnio najveći problem - "ovo mi je najstrašnije"!

Mondo 31.03.2021
Mikrobiolog uživo komentarisao vakcinaciju i ljude koji joj se odupiru! Mikrobiolog uživo komentarisao vakcinaciju i ljude koji joj se odupiru! Mikrobiolog dr Milanko Šekler pričao je u Jutarnjem programu o vakcinaciji, "zatupljenosti" koja vodi u… »
Vakcinišete seljaku kokošku, a ona se razboli: Dr Šekler slikovito objasnio šta moramo da uradimo da bi brojke opale!

Vakcinišete seljaku kokošku, a ona se razboli: Dr Šekler slikovito objasnio šta moramo da uradimo da bi brojke opale!

Mondo 31.03.2021
Uživo na Prvoj dao primer iz poljoprivrede, tako da svi razumeju! Uživo na Prvoj dao primer iz poljoprivrede, tako da svi razumeju! Mikrobiolog dr Milanko Šekler pričao je u Jutarnjem programu o vakcinaciji, " zatupljenosti" koja vodi u njeno… »

Vesti dana »