Povezane vesti

Oglasio se Vladimir Tomović i poslao snažnu poruku, ovo niko nije očekivao!

Oglasio se Vladimir Tomović i poslao snažnu poruku, ovo niko nije očekivao!

Vesti online 31.03.2021
Vladimir Tomović diskvalifikovan je u utorak uveče iz “Zadruge” jer je ucenjivao produkciju, što je prema njihovim pravila najstrože kažnjivo. Nakon izbacivanja iz takmičenja on nije imao priliku da se pozdravi sa ostalim učesnicima, već je… »
Prva izjava vladimira tomovića: posle diskvalifikacije: "u šoku sam" Evo šta je rekao o povratku u "Zadrugu"

Prva izjava vladimira tomovića: posle diskvalifikacije: "u šoku sam" Evo šta je rekao o povratku u "Zadrugu"

Blic 31.03.2021
Vladimir Tomović, koji je diskvalifikovan iz "Zadruge" jer je ucenjivao produkciju, što je prema njihovim pravila najstrože kažnjivo, se oglasio za domaće medije. - Po izlasku sam bio kod Vuka Moba, on je moj brat. Malo smo popričali, popili… »
"Ne oseća se dobro": Posle diskvalifikacije se oglasio brat Vladimira Tomovića - Nisam u stanju... Razumite me!

"Ne oseća se dobro": Posle diskvalifikacije se oglasio brat Vladimira Tomovića - Nisam u stanju... Razumite me!

Blic 31.03.2021
Vladimir Tomović juče je diskvalifikovan iz "Zadruge 4" zato što je ucenjivao produkciju, a sada se oglasio njegov brat Vladan i otkrio da se bivši zadrugar ne oseća najbolje. - Vladimir je trenutno u drugoj kući ja sam kod žene i deteta sada… »
Evo gde se Tomović nalazi posle diskvalifikacije iz "Zadruge": Boravi u domu srpskog pevača, osvanula fotka - "Brat za…

Evo gde se Tomović nalazi posle diskvalifikacije iz "Zadruge": Boravi u domu srpskog pevača, osvanula fotka - "Brat za…

Blic 31.03.2021
Vladimir Tomović danas je diskvalifikovan iz "Zadruge 4", a odmah po napuštanju rijalitija otišao je u dom pevača Vuka Moba. Vladimir je izbačen iz "Zadruge 4" nakon što je pokušao da uceni produkciju, a kada je napustio imanje u Šimanovcima on je… »

Vesti dana »

Jokić briljirao, ali Minesota vodi (video)

Jokić briljirao, ali Minesota vodi (video)

Sportski žurnal pre 6 minutajoš 33 povezane
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTS pre 43 minutajoš 15 povezanih