Povezane vesti

Gavrilo mora da pobedi!

Gavrilo mora da pobedi!

Vesti online 31.03.2021
Matica i dijaspora ujedinile su se da prikupe 2,5 miliona dolara i spasu sedmomesečnog Gavrila Đurđevića, dečaka iz Kragujevca obolelog od spinalne mišićne atrofije tip 1. A onda se neko poigrao sa sudbinom deteta i osećanjima nacije lažno… »
Krivična prijava za one koji ne plate licitirano: Haos zbog Ronaldove trake, oglasio se i sajt za aukcije!

Krivična prijava za one koji ne plate licitirano: Haos zbog Ronaldove trake, oglasio se i sajt za aukcije!

Mondo 31.03.2021
Neki su pokvarili humanitarnu akciju... Neki su pokvarili humanitarnu akciju... Kapitenska traka Kristijana Ronalda našla se na aukciji za malog Gavrila, a iako je licitacija krenula jako lepo - pojavili su se neozbiljni kupci i napravili skandal. Bilo… »
Oglasio se "limundo" povodom ronaldove trake: Krivična prijava za onog ko odbije da plati licitirano

Oglasio se "limundo" povodom ronaldove trake: Krivična prijava za onog ko odbije da plati licitirano

Večernje novosti 31.03.2021
VELIKA sramota viđena je nakon divne akcije za pomoć bebi Gavrilu Đurđeviću, jer je na aukciji za kapitensku traku Kristijana Ronalda, koju je u naletu besa bacio na travu "Marakane", došlo do neozbiljnih ponuda pojedinaca koji su pomislili da je u… »
Gavrilova mama očajna zbog prevare sa ronaldovom trakom: Ovo je posle dijagnoze nešto najgore što sam čula

Gavrilova mama očajna zbog prevare sa ronaldovom trakom: Ovo je posle dijagnoze nešto najgore što sam čula

Blic 31.03.2021
- Znate kakav je osećaj? Grozan - ovako je reagovala Nevena Đurđević, majka malenog Gaše, koji boluje od retke i teške bolesti, spinalne mišićne atrofije na sramotnu šalu sa humanitarnom akcijom i licitacijom za kupovinu kapitenske trake… »
Limundo: Krivične prijave za lažne ponude za pomoć Gavrilu

Limundo: Krivične prijave za lažne ponude za pomoć Gavrilu

Nova 31.03.2021
U utorak ujutru pokrenuta je aukcija na kojoj kupovinom kapitenske trake Kristijana Ronalda možete da pomognete u spasavanju života šestomesečnog Gavrila Đurđevića. Tokom noći je stiglo gotovo 200 lažnih ponuda, a cena je premašivala i milijardu… »
Gavrilova mama o lažnim ponudama na aukciji: Ovo je, posle dijagnoze, nešto najgore što sam čula!

Gavrilova mama o lažnim ponudama na aukciji: Ovo je, posle dijagnoze, nešto najgore što sam čula!

Večernje novosti 31.03.2021
USHIĆENJE i bezgranična sreća zbog astronomski velike svote novca koja je ponuđena za bolesnog dečaka Gavrila Đurđevića na licitaciji kapitenske trake fudbalera Kristijana Ronalda, splasnuli su u svega nekoliko sekundi, jer je ponuđena suma od… »

Vesti dana »