Povezane vesti
"Imaćemo i preko 8.000 zaraženih dnevno"
Pravda 31.03.2021
Zamenik direktora Kliničkog centra Niš Radmilo Janković upozorava na to da je epidemiološka situacija "brutalno teška" i dramatična. "Procenat zaraženih u odnosu na broj testirnih je proteklih dana bio 30 posto, što je katastrofa", napominje Janković … »
Dr Janković: Imaćemo i više od 8.000 hospitalizovanih
Nova 31.03.2021
Zamenik direktora Kliničkog centra Niš Radmilo Janković upozorava na to da je epidemiološka situacija "brutalno teška" i dramatična. "Procenat zaraženih u odnosu na broj testirnih je proteklih dana bio 30 posto, što je katastrofa", napominje Janković u… »
Janković: Imaćemo više od 8.000 hospitalizovanih, vakcine pomogle
N1 Info 31.03.2021
Zamenik direktora Kliničkog centra Niš Radmilo Janković upozorava na to da je epidemiološka situacija "brutalno teška" i dramatična. "Procenat zaraženih u odnosu na broj testirnih je proteklih dana bio 30 posto, što je katastrofa", kaže Janković. Ipak… »
Vesti dana »
Zaharova nije želela da komentariše trenutne pregovore o prodaji NIS-a
Sputnik pre 36 minutajoš 61 povezana
CEPRIS i druge organizacije se obratile UN zbog izmene pravosudnih zakona
Beta pre 3 satajoš 32 povezane
"Linkoln" plovi ka Persijskom zalivu, iranske snage u najvišem stepenu pripravnosti
RTS pre 1 minutjoš 36 povezanih





