Povezane vesti

Ambasadori Kvinte i EU zabrinuti za stanje u medijima u Srbiji

Ambasadori Kvinte i EU zabrinuti za stanje u medijima u Srbiji

Slobodna Evropa 31.03.2021
Ambasadori zemalja Kvinte i šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji izrazili su, u razgovoru sa premijerkom Anom Brnabić, zabrinutost za stanje u medijima i sugerisali Vladi da radi na stvaranju klime u kojoj neće biti pretnji novinarima ili… »
Godfri: Zabrinuti smo zbog stanja u medijima

Godfri: Zabrinuti smo zbog stanja u medijima

Danas 31.03.2021
Izuzetno mi je drago što sam imao priliku za sastanak sa premijerkom Anom Brnabić, zajedno sa ostalim ambasadorima Kvinte i šefom Delegacije EU u Srbiji, objavio je danas na fejsbuku američki ambasador Entoni Godfri, ističući da su ambasadori… »
Ambasadori Kvinte i EU premijerki Srbije preneli zabrinutost za stanje u medijima

Ambasadori Kvinte i EU premijerki Srbije preneli zabrinutost za stanje u medijima

Beta 31.03.2021
Ambasadori zemalja Kvinte i šef Delegacije EU izrazili su, u razgovoru sa premijerkom Anom Brnabić, zabrinutost za stanje u medijima i sugerisali vladi da radi na stvaranju klime u kojoj neće biti pretnji novinarima ili liderima organizacija civilnog… »
Godfri: Pohvale zbog uspeha u vakcinaciji, zabrinutost zbog stanja u medijima

Godfri: Pohvale zbog uspeha u vakcinaciji, zabrinutost zbog stanja u medijima

N1 Info 31.03.2021
Izuzetno mi je drago što sam imao priliku za sastanak sa premijerkom Anom Brnabić, zajedno sa ostalim ambasadorima Kvinte i šefom Delegacije EU u Srbiji, objavio je na Fejsbuku američki ambasador Entoni Godfri, ističući da su ambasadori iskazali… »
Godfri: Zabrinuti smo zbog stanja u medijima u Srbiji

Godfri: Zabrinuti smo zbog stanja u medijima u Srbiji

Nova 31.03.2021
Izuzetno mi je drago što sam imao priliku za sastanak sa premijerkom Anom Brnabić, zajedno sa ostalim ambasadorima Kvinte i šefom Delegacije EU u Srbiji, objavio je na Fejsbuku američki ambasador Entoni Godfri, ističući da su ambasadori iskazali… »

Vesti dana »