Povezane vesti

Danas uživa u milionima, a nekada brala kukuruz: Sofija o detinjstvu i čekanju u redovima - "Budili su nas u 6 ujutru"

Danas uživa u milionima, a nekada brala kukuruz: Sofija o detinjstvu i čekanju u redovima - "Budili su nas u 6 ujutru"

Mondo 31.03.2021
Atraktivna mankenka i verenica Luke Jovića otkriva da joj nijedan posao nije bio težak. Atraktivna mankenka i verenica Luke Jovića otkriva da joj nijedan posao nije bio težak Sofija Milošević je jedna od najlepših i najuspešnijih srpskih… »
Sofija Milošević iskreno o teškom detinjstvu i odrastanju bez oca

Sofija Milošević iskreno o teškom detinjstvu i odrastanju bez oca

Vesti online 31.03.2021
Manekenka Sofija Milošević danas uživa u luksuzu i raskošu. Ona danas ima uspešnog supruga, a takođe i svoj privatni biznis, nedavno se ostvarila u ulozi majke i na svet donela dečaka, Sofijin život nikako nije bio med i mleko. Odrasla je bez oca… »
"Prodala sam Roleks i kupila stan, živela sam na parčetu pice od 1 €" Sofija iznela detalje iz prošlosti - Čekali smo u…

"Prodala sam Roleks i kupila stan, živela sam na parčetu pice od 1 €" Sofija iznela detalje iz prošlosti - Čekali smo u…

Blic 31.03.2021
Manekenka Sofija Milošević nedavno se ostvarila u ulozi majke i na svet donela dečaka Alekseja. Uživa u ljubavi sa jednim od najuspešnijih fudbalera Lukom Jovićem, a njen život nekada nije bio med i mleko. Sofija je, naime, odrasla bez oca, koji je… »

Vesti dana »