Povezane vesti
Ratko Dmitrović zaražen koronavirusom
N1 Info 31.03.2021
Ratko Dmitrović, ministar za brigu o porodici i demografiju, zaražen je koronavirusom. Kako prenose Novosti, Dmitrović ima temperaturu i oseća se loše. Ministar je potvrdio da je pozitivan na virus i dodao da još uvek ne zna da li će biti hospitalizovan… »
Ministar Dmitrović pozitivan na koronu: Još uvek ne znam u kojoj meri mi je ugroženo zdravlje
Večernje novosti 31.03.2021
RATKO Dmitrović, ministar za brigu o porodici i demografiju, zaražen je korona virusom Dmitrović ima temperaturu i oseća se loše. Ministar je potvrdio da je pozitivan na virus i dodao da još uvek ne zna da li će biti hospitalizovan ili ne. - Da, imam… »
Ratko Dmitrović dobio koronu: Evo kakvo je zdravstveno stanje ministra!
Srbija danas 31.03.2021
Ministar za brigu o porodici i demografiju u Vladi Srbije zarazio se korona virusom. Ratko Dmitrović, ministar za brigu o porodici i demografiju, zaražen je korona virusom. Dmitrović ima temperaturu i oseća se loše. Ministar je potvrdio da ima koronu i… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 9. jul: Danas oblačno, vetrovito i osetno hladnije vreme
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

Vučić sutra sa pomoćnikom generalnog sekretara UN za Evropu Miroslavom Jenčom
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Zemlja ubrzava! 9. Jul biće najkraći dan u istoriji Naučnici upozoravaju: Ubrzana rotacija planete, uticaće na GPS sisteme, satelitske komunikacije i finansijske mreže (video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Video) Ovako je vetar kidao krovove u surčinu: Počupao ih kao da su od kartona: Pukom srećom niko nije nastradao
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Mup: demantuje navode da su pripadnici Sektora za vanredne situacije selektivno gasili požare u selu Dubovo
Blic pre 4 satijoš 2 povezane