Povezane vesti
EMA: AstraZeneka ne nosi poseban rizik, dobrobit od vakcine veća
N1 Info 31.03.2021
Stručnjaci koji istražuju moguće veze antikovid vakcine AstraZeneke i krvnih ugrušaka, nisu našli specifične faktore rizika, uključujući i prema starosti, ali nastavljaju analizu, saopštila je Evropska agencija za lekove (EMA). „Za sada ispitivanja nisu… »
Evropska agencija za lijekove: Astrazeneca ne nosi poseban rizik
Slobodna Evropa 31.03.2021
Stručnjaci koji istražuju moguće veze vakcine protiv COVID-19 Astrazenece i krvnih ugrušaka, nisu našli specifične faktore rizika, uključujući i prema starosti, ali nastavljaju analizu, saopštila je u srijedu Evropska agencija za lijekove (EMA), piše… »
Evropska agencija: AstraZeneka nije posebno rizična
Nova 31.03.2021
Stručnjaci koji istražuju moguće veze antikovid vakcine AstraZeneke i krvnih ugrušaka, nisu našli specifične faktore rizika, uključujući i prema starosti, ali nastavljaju analizu, saopštila je Evropska agencija za lekove (EMA). EMA je precizirala da njen… »
Evropska agencija za lekove: Astrazeneka ne nosi poseban rizik, dobrobit od vakcine veća
Danas 31.03.2021
Stručnjaci koji istražuju moguće veze antikovid vakcine Astrazeneke i krvnih ugrušaka, nisu našli specifične faktore rizika, uključujući i prema starosti, ali nastavljaju analizu, saopštila je danas Evropska agencija za lekove (EMA). „Za sada ispitivanja… »
Vesti dana »

MUP: Tri policajca povređena u Kosjeriću, priveden učesnik neprijavljenog okupljanja
Sputnik pre 2 satajoš 2 povezane

"Spremni smo da odmah sednemo za pregovarački sto" Vojska sa fronta se hitno oglasila
Alo pre 2 satajoš 1 povezana

Potpuno pomračenje Meseca: Spektakl na nebu iznad Srbije koji svi mogu da posmatraju golim okom (foto/video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana