Povezane vesti

Sloba me je pitao "da li ovo Vredi?" Toma Fila otkrio kakav savet je u noći hapšenja od njega tražio Milošević (video)

Sloba me je pitao "da li ovo Vredi?" Toma Fila otkrio kakav savet je u noći hapšenja od njega tražio Milošević (video)

Srbija danas 31.03.2021
Bivši predsednik Srbije i SR Jugoslavije Slobodan Milošević uhapšen je 1. aprila pre 20 godina, a advokat Toma Fila koji je tada bio u njegovoj pratnji govorio je kako je sve to izgledalo. Prvog aprila negde oko 5 sati ujutru Slobodan Milošević u… »
Slobina ćerka je pucala na mene: Čeda otkrio šta se stvarno desilo u noći kada je hapsio Miloševića (video)

Slobina ćerka je pucala na mene: Čeda otkrio šta se stvarno desilo u noći kada je hapsio Miloševića (video)

Srbija danas 31.03.2021
Jovqanović je naglasio da je u CZ-u tražio sam da se prema Miloševiću ponašaju kao prema čoveku koji je bio predsednik zemlje. U četvrtak,1. aprila navršava se 20 godina od hapšenja nekadašnjeg predsednika Srbije i SR Jugoslavije Slobodana… »
Gde je Srbija 20 godina posle hapšenja Slobodana Miloševića?

Gde je Srbija 20 godina posle hapšenja Slobodana Miloševića?

WDR 31.03.2021
Zorka Đukanović, Beograd 1. aprila 2001. uhapšen je bivši predsednik Srbije i SR Jugoslavije Slobodan Milošević, osumnjičen za zloupotrebu službenog položaja. Hapšenje je započeto 30. marta, a okončano nakon dva dana, posle sedmočasovnih… »

Vesti dana »