Povezane vesti

Mališić o vladavini Miloševića: Ništa nismo naučili ni posle 20 godina

Mališić o vladavini Miloševića: Ništa nismo naučili ni posle 20 godina

N1 Info 01.04.2021
Urednica u nedeljniku NIN Vesna Mališić ocenila je u emisiji N1 Studio Live da je kod građana Srbije "iščileo ceo sadržaj užasa koji smo doživeli pod Slobodanom Miloševićem" i da se on "nekako romantizuje". "Čini mi se da smo zaboravili šta je… »
Privatni život Marije Milošević: Raskinula je skoro sa dečkom, ali ne živi sama! Evo ko joj pravi društvo i kako izgleda

Privatni život Marije Milošević: Raskinula je skoro sa dečkom, ali ne živi sama! Evo ko joj pravi društvo i kako izgleda

Mondo 01.04.2021
Zatvorila se u kuću i promenila broj zbog serije, a njen prijatelj kaže da je lepša nego ikad. Zatvorila se u kuću i promenila broj zbog serije, a njen prijatelj kaže da je lepša nego ikad. Emitovanje serije "Porodica" koja prati dešavanja u vili… »
Marija Milošević je pucala Na mene! Čeda Jovanović do detalja opisao kobnu noć u vili "Mir"!

Marija Milošević je pucala Na mene! Čeda Jovanović do detalja opisao kobnu noć u vili "Mir"!

Pravda 01.04.2021
Porodica Milošević-Marković poslednji put je na slobodi bila na okupu u noći između 31. marta i 1. aprila 2001. godine, kada je nekadašnji predsednik SR Jugoslavije Slobodan Milošević uhapšen. Te noći, u vilu “Mir” na Dedinju ušao je… »
Legija nudio pištolj slobi, da ga odmah ubije: Boro Drakulović, član obezbeđenja Slobodana Miloševića u vili "Mir"

Legija nudio pištolj slobi, da ga odmah ubije: Boro Drakulović, član obezbeđenja Slobodana Miloševića u vili "Mir"

Večernje novosti 01.04.2021
PRE ravno 20 godina, u vili "Mir" na Dedinju, uhapšen je Slobodan Milošević, nekadašnji predsednik Srbije i SRJ. NJegovo privođenje počelo je dva dana ranije, 30. marta, a jedan od neposrednih učesnika događaja bio je Boro Drakulović, heroj… »
"Novosti" ispred kuće Marije Milošević: Ćerka bivšeg predsednika se zatvorila - evo šta se dešava na Cetinju

"Novosti" ispred kuće Marije Milošević: Ćerka bivšeg predsednika se zatvorila - evo šta se dešava na Cetinju

Večernje novosti 01.04.2021
SPUŠTENE roletne, zaključana kapija, lavež pasa dočekali su nas juče na prilazu kući na Cetinju (na slici) u kojoj stanuje Marija Milošević, ćerka Slobodana Miloševića. Uzalud smo pokušali da zakucamo na njena vrata, čujemo šta ona misli o… »
Poslednja izjava Miloševića pred hapšenje: Javio se na telefon i rekao dve rečenice, par sati kasnije - iza rešetaka!

Poslednja izjava Miloševića pred hapšenje: Javio se na telefon i rekao dve rečenice, par sati kasnije - iza rešetaka!

Mondo 01.04.2021
"Upravo pijem kafu sa mojim drugovima ovde i vrlo sam dobro... ", javio se Milošević iz Vile Mir, ali je uskoro bio iza rešetaka. "Upravo pijem kafu sa mojim drugovima ovde i vrlo sam dobro... ", javio se Milošević iz Vile Mir, ali je uskoro bio iza… »
Ekskluzivne fotografije: Ovako je izgledao upad u vilu "Mir" u kojoj je boravio Slobodan Milošević (foto)

Ekskluzivne fotografije: Ovako je izgledao upad u vilu "Mir" u kojoj je boravio Slobodan Milošević (foto)

Večernje novosti 31.03.2021
PRE tačno 20 godina, u noći 31. marta, bivši predsednik Srbije i SR Jugoslavije, Slobodan Milošević je uhapšen. Milošević je uhapšen u vili "Mir" u kojoj je nastavio da živi i nakon što je 6. otkobra priznao poraz na izborima, u ubeđenju da… »
"Tragična mi je sudbina Marije Milošević": Ćerka Slobodana Miloševića je pucala na Čedomira Jovanovića u noći…

"Tragična mi je sudbina Marije Milošević": Ćerka Slobodana Miloševića je pucala na Čedomira Jovanovića u noći…

Blic 31.03.2021
Porodica Milošević-Marković poslednji put je na slobodi bila na okupu u noći između 31. marta i 1. aprila 2001. godine, kada je nekadašnji predsednik SR Jugoslavije Slobodan Milošević uhapšen. Te noći, u vilu "Mir" na Dedinju ušao je Čedomir… »
Oglasio se novinar koji je ranjen kada je hapšen sloba": Maskirani su iskočili iz džipa i zapucali

Oglasio se novinar koji je ranjen kada je hapšen sloba": Maskirani su iskočili iz džipa i zapucali

Večernje novosti 31.03.2021
- U AKCIJI je ranjeno četvoro policajaca i jedan novinar - kaže Goran Petrović, načelnik Državne bezbednosti. Bila je to replika u epizodi mini-serije "Porodica", koja prati poslednjih 48 sati zajedničkog života Slobodana Miloševića s porodicom… »
Detalj koji nije prikazan u seriji: Milošević se u noći kad je uhapšen javio medijima ovim rečima

Detalj koji nije prikazan u seriji: Milošević se u noći kad je uhapšen javio medijima ovim rečima

Večernje novosti 31.03.2021
POKOJNI bivši predsednik SR Jugoslavije Slobodan Milošević dao je izjavu u petak 31. marta 2001. godine u kojoj je rekao da se ne plaši hapšenja. - Upravo pijem kafu sa mojim drugovima ovde i vrlo sam dobro. Gledam na sve ovo kao i svi građani… »
"Je l' znaš mog marka? On je sportista" Pogledajte scenu razgovora Miloševića i Jovanovića iz večerašnje epizode serije…

"Je l' znaš mog marka? On je sportista" Pogledajte scenu razgovora Miloševića i Jovanovića iz večerašnje epizode serije…

Večernje novosti 31.03.2021
JEDNA od najzanimljivijih scena treće epizode serije "Porodica", koja će večeras biti emitovana, jeste ona u kojoj je prikazan prvi razgovor Slobodana Miloševića i Čedomira Jovanovića nakon što je Jovanović stigao u vilu "Mir" na Dedinju kako bi… »

Vesti dana »