Повезане вести
Демократски лидери осуђени због окупљања у Хонг Конгу
Ал Јазеера 01.04.2021
‘Отац демократије’ Мартин Лее и медијски тајкун Јимми Лаи су међу седам особа проблашених кривим за протест 2019. године. Суд у Хонг Конгу прогласио је седмеро истакнутих демократа кривим за неовлаштено окупљање, укључујући… »
Кина без милости: Осуђени истакнути опозиционари Хонгконга
Нова 01.04.2021
Суд у Хонгконгу прогласио је седморо истакнутих демократа кривим за неовлашћено окупљање, укључујући 82-годишњег адвоката Мартина Лија и медијског тајкуна Џимија Лаиа. Ли, који је 1990-их помогао у покретању највеће… »
Суд у Хонг Конгу осудио истакнуте опозиционаре због неовлашћеног окупљања
Н1 Инфо 01.04.2021
Суд у Хонг Конгу прогласио је седморо истакнутих демократа кривим за неовлашћено окупљање, укључујући 82-годишњег адвоката Мартина Лија и медијског тајкуна Џимија Лаиа. Ли, који је 1990-их помогао у покретању највеће… »
Вести дана »

Временска прогноза за среду 22. октобар: Данас јутро магловито, током дана умерено облачно
Бета пре 2 сатајош 1 повезана

Сталне чланице Савета безбедности УН различито о стању на Косову, односима Београда и Приштине и мисији УНМИК
Данас пре 5 сатијош 4 повезане

"Нисам желео узалудан састанак": Трамп открио зашто одлаже разговоре са Путином у Будимпешти
Еуроневс пре 2 сатајош 4 повезане

Кос позвала на мир са обе стране: У ЕП о Србији, паду надстрешнице и студентским протестима, гласање о резолуцији сутра
Данас пре 2 сатајош 1 повезана