Povezane vesti

Bićeš prvi Srbin koji je uhapsio predsednika: Sve napetiji pregovori sa Miloševićem - "Ja donosim odluke, ne vi!"

Bićeš prvi Srbin koji je uhapsio predsednika: Sve napetiji pregovori sa Miloševićem - "Ja donosim odluke, ne vi!"

Mondo 01.04.2021
Pregovori o mirnoj i dobrovoljnoj predaji dobili novo poglavlje - izdiktirani uslovi. Pregovori o mirnoj i dobrovoljnoj predaji dobili novo poglavlje - izdiktirani uslovi. Cela Srbija nestrpljivo je očekivala četvrtu epizodu serije "Porodica" u kojoj… »
Legijino obećanje Miri: Sloba sigurno ne ide u Hag - procurela scena iz nove epizode "Porodice"

Legijino obećanje Miri: Sloba sigurno ne ide u Hag - procurela scena iz nove epizode "Porodice"

Večernje novosti 01.04.2021
U ČETVRTOJ epizodi serije "Porodica" biće prikazan susret Mire Marković i Milorada Ulemeka Legije. Legija je dobio naređenje da započne upad u Vilu Mir, ali i obećanje koje daje Miloševiću i Miri Marković. - Vi ste Legija, čula sam puno toga o… »
Procurela SCENA - LEGIJINO OBEĆANJE MIRI! Ostajem do poslednjeg metka, Slobodan SIGURNO ne ide u Hag! (VIDEO)

Procurela SCENA - LEGIJINO OBEĆANJE MIRI! Ostajem do poslednjeg metka, Slobodan SIGURNO ne ide u Hag! (VIDEO)

Mondo 01.04.2021
Očekuje nas jedna od najnapetijih scena u hit seriji o porodici Milošević! Očekuje nas jedna od najnapetijih scena u hit seriji o porodici Milošević! PROCURELA SCENA - LEGIJINO OBEĆANJE MIRI! Ostajem do poslednjeg metka, Slobodan SIGURNO ne ide u… »
Poslednji razgovor Legije i slobe! Otkriveno zašto je komandant jso stvarno izdao Miloševića!

Poslednji razgovor Legije i slobe! Otkriveno zašto je komandant jso stvarno izdao Miloševića!

Pravda 01.04.2021
Porodica Milošević provela je poslednju zajedničku noć u vili "Mir" na Dedinju tog 31. marta pre tačno 20 godina. Usledilo je hapšenje Slobodana Miloševića, nekadašnjeg predsednika Srbije, i onda na Vidovdan 28. juna 2001. izručivanje Haškom… »
"Predlagao sam čedinu otmicu": Slobin šef obezbeđenja otkrio - poslali su ga da pregovara jer im je bio nebitan!

"Predlagao sam čedinu otmicu": Slobin šef obezbeđenja otkrio - poslali su ga da pregovara jer im je bio nebitan!

Mondo 01.04.2021
Siniša Vučinić, šef obezbeđenja bivšeg predsednika SRJ, otkrio šta se dešavalo u Vili Mir marta 2001, uoči hapšenja Slobodana Miloševića. Siniša Vučinić, šef obezbeđenja bivšeg predsednika SRJ, otkrio šta se dešavalo u Vili Mir marta… »
“Mala kukavice!”, urlala je mira Marković Lome se koplja o ulozi Baneta Ivkovića u hapšenju Slobodana Miloševića: Da…

“Mala kukavice!”, urlala je mira Marković Lome se koplja o ulozi Baneta Ivkovića u hapšenju Slobodana Miloševića: Da…

Blic 01.04.2021
Druga i treća epizoda serije "Porodica", o poslednjim danima Slobodana Miloševića na slobodi, otkriva široj javnosti malo poznatu, a ključnu ulogu posrednika između Miloševića i lidera DOS-a, koju je odigrao Branislav Bane Ivković, tada visoki… »

Vesti dana »