Povezane vesti

Žestoko nakon meča: Hrvati eliminisali Engleze, oni posle nasrnuli na njih (video)

Žestoko nakon meča: Hrvati eliminisali Engleze, oni posle nasrnuli na njih (video)

Večernje novosti 01.04.2021
MLADA reprezentacija Hrvatske izborila je plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva iako je poražena od Engleske 2:1. S obzirom da je u drugom sutsretu Portugal pobedio Švajcarsku 3:0, sa tri pobede osvojio je prvo mesto u grupi, a "vatrenima" je za… »
Selektor makedonije nakon pobede: ‘Žena mi je u bolnici, oni su mi obećali pobedu, mogu samo da zaplačem!’

Selektor makedonije nakon pobede: ‘Žena mi je u bolnici, oni su mi obećali pobedu, mogu samo da zaplačem!’

Hot sport 01.04.2021
Neverovatno emotivna noć za sve u Severnoj Makedoniji! Severna Makedonija je sa 1:2 savladala Nemačku u sred Nemačke! Heroji ove pobede su bili preiskusni Goran Pandev i Elmas, dok je jedini gol na meču za domaćina postigao sa bele tačke Gundogan… »
Hrvati postaju fudbalska sila: Izbacili Englesku i otišli u četvrtfinale EP, usledila tuča i slomljen nos! /video/

Hrvati postaju fudbalska sila: Izbacili Englesku i otišli u četvrtfinale EP, usledila tuča i slomljen nos! /video/

Sportal blic 01.04.2021
izgubila je u utakmici 3. kola grupe D od rezultatom 2:1, ali je prvi put u istoriji prošla u četvrtfinale , a na kraju meča je nastao nezapamćen haos. Hrvatskoj je za plasman među osam najboljih selekcija u Evropi bio dovoljan i minimalan poraz, a… »
“Supruga mi u bolnici, a ja sam pobedio Nemačku, ostaje da zaplačem”

“Supruga mi u bolnici, a ja sam pobedio Nemačku, ostaje da zaplačem”

Vesti online 01.04.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Severne Makedonije Igor Angelovski posle pobede nad Nemačkom od 2:1 je nacionalni heroj u toj zemlji. Prvo je Makedonce odveo na Evropsko prvenstvo, uz to, sada je izborio i voeliku pobedu, a sve to, dok je imao… »
Pobedio Nemce za suprugu u bolnici: Ostaje da zaplačem

Pobedio Nemce za suprugu u bolnici: Ostaje da zaplačem

Nova 01.04.2021
Selektor Severne Makedonije Igor Angelovski heroj je pobede nad Nemačkom sa 2:1 u Duizburgu, tim je vodio uprkos porodičnim problemima. Makedonci “pucaju” od samopouzdanja, igraće Evropsko prvenstvo prvi put u istoriji, a sada su održali čas… »

Vesti dana »