Povezane vesti

"Ljubio sam se sa lauševićem 7 minuta": Šok u studiju, Mima Karadžić: "Ne mogu reći da nisam ništa osećao"

"Ljubio sam se sa lauševićem 7 minuta": Šok u studiju, Mima Karadžić: "Ne mogu reći da nisam ništa osećao"

Blic 01.04.2021
Proteklog utorka u emisiji "Amidži šou" gosti su bili Mirjana Karanović, Mima Karadžić, Tijana Marković, Milan Marić i reditelj i scenarista Bojan Vuletić. Tom prilikom Mima je otkrio detalj o sebi koji je iznenadio, ali i nasmejao mnoge u… »
Ljubio sam se sa Lauševićem 7 minuta! Mima Karadžić šokirao sve u studiju - "Ne mogu reći da nisam ništa osećao"

Ljubio sam se sa Lauševićem 7 minuta! Mima Karadžić šokirao sve u studiju - "Ne mogu reći da nisam ništa osećao"

Mondo 01.04.2021
Bilo je davno, ali nezaboravno... Bilo je davno, ali nezaboravno... Glumac Mima Karadžić trenutno igra u seriji "Porodica" koju do petka gledamo na RTS-u i Superstar TV-u, a u svojoj bogatoj karijeri ima niz dogodovština. Jedna od njih je i scena sa… »
Bio je mlad: Mima Karadžić se ljubio sa Žarkom Lauševićem čak 7 minuta! (video)

Bio je mlad: Mima Karadžić se ljubio sa Žarkom Lauševićem čak 7 minuta! (video)

Večernje novosti 31.03.2021
MIMU Karadžić je dao zanimljiv odgovor u jednoj emisiji. NJega su pitali da li bi radije pristao da igra homoseksualca ili ženu “ful” doteranu. Glumac je nakon komentarisanja popularne serije “Porodica”, gde igra generala Pavkovića otkrio da… »

Vesti dana »