Povezane vesti

"Reći ću Novaku 'hvala', ali ja ne želim da se borim za to!" Poznati teniser priredio šok u "belom sportu", a već zbog…

"Reći ću Novaku 'hvala', ali ja ne želim da se borim za to!" Poznati teniser priredio šok u "belom sportu", a već zbog…

Sportal blic 01.04.2021
Poznati teniser Aleksandar Bublik šokirao je teniski svet izjavom o novcu u "belom sportu" i radu . Teniski sindikat koji je Novak Đoković osnovao nakon sukoba za ATP, PTPA, pomaže slabije rangirane tenisere i omogućava im egzistenciju u periodu… »
„Zahvaliću se Novaku ako poveća novčane nagrade, ali…“

„Zahvaliću se Novaku ako poveća novčane nagrade, ali…“

N1 Info 01.04.2021
Kazahstanski teniser Aleksandar Bublik izjavio je da nema nameru da se pridruži Asocijaciji profesionalnih tenisera (PTPA), ali da će zahvaliti njenom osnivaču Novaku Đokoviću ukoliko uspe da se izbori za veće nagradne fondove. Pred početak… »
Šokantna izjava tenisera: ‘Kad mi obezbedi više para, biću na Novakovoj strani!’

Šokantna izjava tenisera: ‘Kad mi obezbedi više para, biću na Novakovoj strani!’

Hot sport 01.04.2021
Zanimljiva izjava Bublika! Već neko vreme se vodi rat između ATP-a i PTPA koji su osnovali Novak Đoković i Vasek Pospišil. Evo šta je rekao Aleksander Bublik. ‘Pogledao sam video na kom je Vasek Pospišil pokušao da tuži ATP ili uradi šta… »
Neka se Novak bori za moja prava, ja neću? Čudna logika kazahstanskog tenisera

Neka se Novak bori za moja prava, ja neću? Čudna logika kazahstanskog tenisera

Večernje novosti 01.04.2021
KAZAHSTANSKI teniser Aleksander Bublik nema ništa protiv da mu Novak Đoković i Vasek Pospišil preko novog udruženja PTPA izdejstvuju veće nagrade sa turnira, ali mu ne pada na pamet da se priključi Asocijaciji profesionalnih tenisera. Kazahstanac… »
Novak će od mene dobiti "hvala" kada nam bude sredio više novca: Đokovićev protivnik šokirao izjavom!

Novak će od mene dobiti "hvala" kada nam bude sredio više novca: Đokovićev protivnik šokirao izjavom!

Mondo 01.04.2021
Odgovara mu što se bori za bolje uslove, ali nije uz njega... Odgovara mu što se bori za bolje uslove, ali nije uz njega... Novak Đoković je zbog sukoba sa ATP osnovao novi sindikat tenisera (PTPA) koji se bori da igrači imaju bolje uslove na Turu… »
“Kad mi Đoković bude sredio više novca, dobiće ‘hvala’ od mene”

“Kad mi Đoković bude sredio više novca, dobiće ‘hvala’ od mene”

Vesti online 01.04.2021
Kazahstanski teniser Aleksander Bublik je eliminisan u četvrtfinalu turnira u Majamiju, a posle poraza od Janika Sinera je prokomentarisao odnos ATP i PTPA. Naravno, PTPA je organizacija koju su osnovali Novak Đoković i Vasek Pospišil, a koji je baš… »

Vesti dana »