Povezane vesti

Molila sam ga, neće ni preko prozora da ga vidim: Oglasila se Hasanova bivša - Zlata otkrila sve o pevačevom stanju!

Molila sam ga, neće ni preko prozora da ga vidim: Oglasila se Hasanova bivša - Zlata otkrila sve o pevačevom stanju!

Mondo 01.04.2021
Pevačica otkrila u kakvom je stanju pevač. Pevačica otkrila u kakvom je stanju pevač. Hasan Dudić se već nekoliko dana bori sa korona virusom, a nakon komplikacija smešten je u Kliničko-bolnički centar Zvezdara. Povodom vesti da je u lošem… »
"Ne želi ni preko prozora da me vidi": Zlata Petrović otkrila sve o zdravstvenom stanju Hasana Dudića: " Sinoć mu je naglo…

"Ne želi ni preko prozora da me vidi": Zlata Petrović otkrila sve o zdravstvenom stanju Hasana Dudića: " Sinoć mu je naglo…

Blic 01.04.2021
Nakon što je odjeknula vest da je pevač Hasan Dudić hitno prebačen u bolnicu zbog pogoršanja zdravstvenog stanja, usled korona virusa, oglasila se Hasanova bivša supruga, pevačica Zlata Petrović. - Mnogo me njih zvalo i Vera Matović i mnogi, ne… »
Nisam dobro, proširilo se i iskomplikovalo: Hasan Dudić se oglasio iz bolnice, jedva smogao snage da govori

Nisam dobro, proširilo se i iskomplikovalo: Hasan Dudić se oglasio iz bolnice, jedva smogao snage da govori

Mondo 01.04.2021
Pevač je priključen na kiseonik. Pevač je priključen na kiseonik. Hasan Dudić se već nekoliko dana bori sa korona virusom, a nakon komplikacija smešten je u Kliničko-bolnički centar Zvezdara. Povodom vesti da je u lošem zdravstvenom stanju… »
Hasanu Dudiću zbog korone pogoršano stanje, na kiseoniku je

Hasanu Dudiću zbog korone pogoršano stanje, na kiseoniku je

Nova 01.04.2021
Pevač Hasan Dudić u teškom zdravstvenom stanju usled komplikacija izazvanih kornavirusom, zbog čega je smešten u Kliničko-bolnički centar Zvezdara, saznaje Nova.rs Dudićeva menadžerka Nataša Gluhović za Nova.rs je rekla da se Hasanu tokom… »
Hasan Dudić se oglasio iz bolnice: Na kiseoniku sam, nisam dobro, vidite kako govorim

Hasan Dudić se oglasio iz bolnice: Na kiseoniku sam, nisam dobro, vidite kako govorim

Večernje novosti 01.04.2021
HASAN Dudić (63) oglasio se za iz bolnice, gde leži pošto se njegovo zdravstveno stanje usled zaražavanja virusom korona zakomplikovalo. On je juče, 31. marta, primljen u Kliničko-bolnički centar Zvezdara, a do tada je bio na kućnom lečenju. -… »
Hasan Dudić u teškom stanju zbog korone Pevač hitno smešten u bolnicu, priključen na kiseonik

Hasan Dudić u teškom stanju zbog korone Pevač hitno smešten u bolnicu, priključen na kiseonik

Blic 01.04.2021
Pevač Hasan Dudić nalazi se u teškom zdravstvenom stanju i smešten je u Kliničko-bolnički centar Zvezdara usled komplikacija zbog virusa korona. Kako je rekla njegova menadžerka Nataša Gluhović, pevačevo stanje se naglo pogoršalo i trenutno je… »

Vesti dana »