Povezane vesti
FSS ozvaničio! Slaviša Kokeza više nije predsednik Fudbalskog saveza Srbije, potvrđeno i ko ga menja od danas
Sportal blic 01.04.2021
Fudbalski savez Srbije danas je ozvaničio da više nije njegov predsednik. U Sportskom centru FSS održana je sednica Izvršnog odbora naše kuće fudbala kojom je predsedavao zamenik predsednika Saveza, Marko Pantelić. Tom prilikom je Izvršni odbor… »
FSS: Marko Pantelić ostaje predsednik do novih izbora
Danas 01.04.2021
Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije (FSS) potvrdio je danas da će Marko Pantelić obavljati funkciju predsednika do izbora novog i izrazio zadovoljstvo zbog dobrih rezultata reprezentacije na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine. Na… »
Vesti dana »
Ima mrtvih u stravičnoj nesreći kod Negotina! BMW pokosio srnu, vozač izgubio kontrolu i zakucao se u drvo, u organizmu mu pronađena psihoaktivna supstanca
Kurir pre 53 minutajoš 16 povezanih
Putevi Srbije: Očekuje se pojačan intenzitet saobraćaja zbog završetka letnje sezone
Beta pre 3 minutajoš 12 povezanih





